Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Le lehet zárni a múltat, a...

Le lehet zárni a múltat, a régi sebeket egy döntéssel?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet, de ahhoz erős jellem kell szerintem, hogy ne akarjon valaki állandóan vagy legalább néha nosztalgiázni, sebeket nyalogatni..szerintem erre kevesen képesek 100%osan
2018. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, ahhoz tényleg meg kell bocsájtani a másiknak, mert amíg csak elhatározod, hogy nem hánytorgatod a múltat de közben meg ugyanúgy haragszol akkor csak addig működik a dolog amíg nem lesz újra konfliktus köztetek, mert akkor kapásból a régi sérelmeidet fogod a fejéhez vágni.
2018. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Egy hasonló időszakban vagyok, és ezt így egyszerűen nem lehet. Végiggondolja az ember, hogy mi történt, mit tehetett volna, stb., és ha marad ugyanabban a környezetben, akkor nem. Környezetváltozás kell hozzá.

Esetleg egy erős jellemű személy esetében, ha kimondja, hogy lezárja,, neki mehet így a dolog, de egy gyengébb jellemű egyénnél nem könnyű.

2018. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!