Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehetne adaadni a szegénye...

Hol lehetne adaadni a szegényeknek tusfürdőt Budapesten?

Figyelt kérdés
Karácsonyra több doboznyi édeskés illatú tusfürdőt is kaptam, amiket én egyáltalán nem szeretek. Rászoruló embereknek szívesebben adnám oda, mint random ismerősöknek, akik maguknak is tudnak ilyet venni. Van ötletetek, hogy hol lehet ilyet leadni? Videkén lakom, ott tudnám, hova menjek ezzel, de itt Pesten nem. Köszönöm előre is.
2018. jan. 14. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Szerinted akinek nincs fedél a feje felett, az hol fog zuhanyozni?

Hajléktalanszállón.


Na most ha meg ott adod le, akkor lehet ellopják, vagy eladják és elisszák a pénzt.



Gyönyörű gondolat, de szerintem felejtsd el.

2018. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Bocs egyből hajléktalanra gondoltam és te "szegény embert" írtál.


Oké, az más. Az önkormányzat szerintem tudja, hogy kik azok a szegények, akik tisztálkodnak, de nehéz sorsuk van, és inkább kenyérre költenek, mint drága tusfürdőre.


Szociális osztály, ha van külön ilyen a településeteken.

2018. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2018. jan. 14. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
1.) gratulalok elso. Vegre van egy ember aki segiteni akar masokon erre masok csak lebeszelik rola. Ha nem hajlaktalannak akkor kerdezd meg a helyi onkormanyzatot hogy tud e olyanokrol akiknek alig van penzuk vagy szegenyebbek az atlagnal. Ha panelban laktok akkor a kozos kepviselot is eleg megkerdezni. Es szepen odaadjatok nekik. De ha senkit nem talalsz, akar el is adhatod oket olcsobban kis zsebpenzert. En benne vagyok egy csoprgban ahol egy no olcsobban ad el mosogatoszert, szivacsot, tejet, mint barmelyik boltban es sokan mennek hozza. De ki is irhatod facebookra vagy hirdetest csinalni kirakni par helyre hogy tusfurdot szivesen adsz. Ahogy erzed. Facebookon talan tobben tudnanak segiteni es terjed az info. Sok szerencset!
2018. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valami segelyszervezethez vidd be szerintem. Voroskereszt pl
2018. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Segélyszervezet, egyház. Bármelyikhez bemész tuti lesz ötletük, hogy hova érdemes adni, sőt valószínűleg el is végzik a kiosztást.
2018. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es! 2-es válaszában kijavította magát, mert hajléktalanszállóra gondolt, vagy hajléktalanokra első olvasatra. Nem kellett volna egyből lenullázni.


Kérdező! Igen, vöröskereszt, Máltai, ők egész évben fogadnak adományokat. Rendes tőled, a googliban találsz leadóhelyeket Bp.-n.

Én győri vagyok, nem tudom, keresd ki légyszi. :)

2018. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg a Máltai szeretetszolgálat helyi szervezetét.
2018. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. jan. 14. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Máltaiak, III. Ker, Miklős utca
2018. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!