Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandóan inni akar. Miért ilyen?

Állandóan inni akar. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Az egyik volt osztálytársam állandóan le akar hívni a többi hülye haverjával, de én nem akarok. Állandóan azza érvel, hogy még fiatal vagyok és igyak, csak legalább egy pohár bort vagy valami, de én nem akarok.Minden hétvégén az a szórakozásunk hogy lent isznak meg cigiznek,közben csavarognak, de még minusz 5 fokban is. Nem vagyunk már gyerekek, 21 évesek vagyunk, miért ilyen? Mit élvez ebben? Én még tanulok is munka mellett és más sokkal jobb elfoglaltságaim vannak. Miért nem érti meg hogy én nem akarok egy szalag mellett gályázó iszákos senki lenni? Miért nem tud felnőni?

2018. jan. 15. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Naa! Ne fikázd le a gyárimunkásokat.
2018. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Milyen szar, hogy vannak barátaid, akik vágynak a társaságodra...🤔

Inkább becsüld meg! 😊

2018. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek nem egyformák, rosszul választottad meg a barátaidat. A haverod nem tud felnőni, megrekedt azon a szinten, ami a képességeiből, adottságaiból ered, ezen nem tudsz változtatni. Válts, lépj tovább.
2018. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Jajj, de nagyra vagy magaddal, egyem a szíved :D Hát ha 21 évesen már akkora felnőttnek hiszed magad, akkor egészségedre. De szerintem amíg mindenkit így lenézel a fenébe, aki nem úgy gondolkodik mint te, addig nem vagy te felnőtt, csak egy frusztrált tini a sok közül, aki meg van győződve róla, hogy ő bizony érettebb a koránál.

Ha nem akarsz lemenni velük, akkor nyilván ne menj, de inkább örülnöd kellene, hogy foglalkoznak veled. Azt, hogy ők így szórakoznak, azt felfoghatod igénytelen züllésnek is, de felfoghatod úgy is, hogy ez is egy módja annak, hogy haverokat, barátokat szerezz, és közös élményeitek legyenek. Mit tudod te, hogy mik történnek azok alatt a csavargások alatt?

2018. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem bírod őket, akkor ne találkozz velük.

Ha szeretnél velük találkozni, akkor úgy is találkozhatsz velük, hogy te nem iszol. És nem is kötelező minden hétvégén.

2018. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Tedd fel még 20-szor a kérdést, attól jobb lesz.
2018. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ebből az jött le, hogy fényezni akarod magad, de megnyugtatlak, van még egy rakat ember aki nem iszik és nem is dohányzik, mégsem érzi ettől magát felsőbbrendűnek, és te sem vagy ettől több.
2018. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2018. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert hétvégente elmegy piálni a haverokkal szted rögtön egyenlő azzal h mindig inni akar? Kisszivem, aki mindig inni akar az 7-ből 7 nap inni akar (és általában iszik is)! Neki ez egy kikapcsolódási forma, attól még ugyanúgy lehetnek céljai, ugyanúgy tanulhat és melózhat mert néha iszik. Inkább örülnél h akkor is gondol rád ha egy besavanyodott magát hűde okosnak gondoló ítélkező ember vagy... Bele se gondolok milyen leszel 35-40 évesen ha már 21 évesen ilyen vagy... Én is 21 vagyok, tanulás plusz meló mégis eljárok időnként inni, akkor már rögtön alkesz lettem és gyári melósként fogom leélni az életem? (Itt megjegyzem h nem nézem le a gyári munkásokat, én is melóztam 3 éve gyárban, pusztán ott nem lett volna lehetőségem feljebb kerülni a ranglétrán olyan pozícióba ami megfelelne nekem ezért hagytam ott). 21/L
2018. jan. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen miatt ment tönkre barátságom.
2018. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!