Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem írták vagy mondták...

Miért nem írták vagy mondták eddig Radics Petire hogy homofób meg rasszista?

Figyelt kérdés
Szinte minden videójában őszintén viccelődik a melegekkel a szajhákkal meg a cigányokkal és a mai világba simán meglehetne ilyenekkel vádolni akárhogy is Petinek van igaza.

2017. aug. 23. 00:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Én rámondanám, de szerintem gyerekesen védené magát. És védenék a rajongói. Mellesleg az egyik rokonomnak ez a neve, szóval ez még szégyen is rá nézve, mert előre bemocskolják a nevét.
2017. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Értem
2017. aug. 23. 00:24
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy észrevettem a cigányok parodizálása itthon nem nagyon zavarja a embereket, szóval nem meglepő, hogy nem rasszistázzák. A homofób szajhás dolgot nem tudom, pár videóját láttam csak, azokban nem tűnt fel. Viszont tényleg elég hű rajongótábora van, szerintem is kiállnának inkább mellette, hogy ez csak vicc, ne vedd komolyan, tűnj innét stb....
2017. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Te itt valamit félre értesz mi ez az igaza van?, mivel az egész csatorna a humort képviseli, nem veszi senki komolyan és nem is kell ez a normális felfogás meg miért ne viccelődjön velük? :D, van olyan intelligens, hogy tudja, nem minden cigány Rikárdó, és nem minden meleg hímringyó :D(amúgy meg biztos, hogy mondták már neki)
2017. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Ő egyébként NEM homofób, nincs baja velük, de ne zavarjon. Szimplán a vicc kedvéért, nem kell véresen komolyan venni.
2017. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Joerious válasza:
46%
Szólásszabadság van, úgyhogy azt mondd amit akar. Feljelentheted, de az nemfog megoldani semmit. Ne figyelj rá és minden jobb lesz. ;)
2017. aug. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

Utóbbi videói alatt már rasszistázzák.

Mondjuk szerintem nincs semmi rossz abban, hogy kiparodizálja cigánybűnözést, mert igenis a cigányokra jellemző, hogy kilopják alólad a biciklit, úgy is ha közben tekered. Az egyedi nyelvhasználatot (pl. "dikk mán tezsvírem") meg miért ne lehetne parodizálni? Nem a kiírtásukkal viccelődik, úgyhogy nem hiszem, hogy lenne benne akármilyen rasszizmus.

2017. aug. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Egészséges ember módjára nőtt fel, természetesen van benne előítélet, de nem akarja bántani/nem gyűlöli őket. Egyik videójában elmondta a véleményét a homikról, teljesen jogosan fogalmazott mindenféle homofóbiás megnyilvánulás nélkül. Cigánybűnözés pedig van, de onnantól kezdve, hogy ezt parodizálja, nem lehet támadni.
2017. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%

Lehet pert indítani simán rágalmazás és becsületsértés címén humor ide vagy oda.A rajongói meg nyalhatják a kefét-le lesznek sz@rva, mert semmi közük a perhez.Saját maga adja bizonyítékokat a neten:DDD Néha veszi a jelzést hozzászólásban, de minden baltasz saját kárán tanul.


Erre már talán rájött, amikor a migráns feltöltést készítette és idővel leszedte, hiszen vagy 10 ember perbe is foghatta volna a fenti vádak alapján milliós jóvátételre.

Elég 1 felperes, aki hozza a többit és rábatott egy életre...tyúkper lesz az ügy féléje és ez nem vitás, de komoly pénz vagy szabadságvesztéssel akár eredményül.


Ha neki e bevételszerzés és szórakozás ér ennyit, kockára téve magánéletében másokat is...egészségére, majd megnézzük azt is utolsó epizódként ;)

2017. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Pofika elmondhatná melyik BTK-ban szereplő jogot sértette Radics bármely videójában, mert én egyet sem találtam. :)
2017. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!