Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nem hiányzik a tél?

Nektek nem hiányzik a tél?

Figyelt kérdés
Január közepe van és tavaszi időjárás.Ottkint 7 fok van.Múlt héten egész végig tavaszi kabátban jártam,csak most hétfő-keddre vettem elő a télit.De már melegem van a télikabátban,holnap újra előveszem a tavaszit.Ami tegnap esett minimális hó,az is mind elolvadt.De múlt héten még 14 fokok is voltak.Évek óta nincsen már rendes tél.Fehér karácsony is utoljára már 8 éve volt.Szerintem a 10-15 éves gyerekek már azt sem tudják,hogy mi az a tél meg mi az a hó.Legfeljebb a mesékbe látnak ilyet.És ez egyre rosszabb lesz.Azon is gondolkodom,hogy ki kéne költözni valami hidegebb országba

2018. jan. 16. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom te hol élsz de itt nálunk van hó és jó hideg is van.
2018. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem hiányzik. Amíg gerek voltam ida voltam érte, de most hogy csak a gondot okozza már nem hiányzik. Mondjuk a túl forró nyár se, de olyan lesz amilyen....
2018. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is van havazás jelenleg. Amíg tavaszias idő volt én is vágyakoztam a tél után.
2018. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Itt speciel esik a hó (Miskolc). JANUÁRBAN! Érted? JANUÁRBAN! Nem márciusban meg áprilisban - hanem TÉLEN!!!4!4!44NÉGYNÉGYNÉGY! Amikor KELL esnie! Ez egy világcsoda!!! :O :O :O :O


Viccet félretéve, ilyenre már tényleg régen nem volt példa, hogy TÉLEN esett volna a hó. Eddig mindig az volt, novemberben megjöttek a fagyok, decemberben pedig lófszt hull a pelyhes fehér hó, csak csíkos szürke eső esett. Most január elején valóban volt egy enyhe melegfront, de végre azért lehet má' érezni hogy tél van. Nem tavasszal van mínusz fokos hideg meg méteres hótakaró, mint anno a 15-ei hófúvás, hogy a sztrádán nem lehetett haladni normálisan oszt mentek a traktorok meg a tankok kihúzni a többezer autót a hóból. Örültem volna fehér karácsonynak, de basszus, mostmá' annak is örülök, ha télen egyáltalán van hó, nemcsak az eső zuhog és nyakig érő sár van mindenhol.

Végre lehet a kandalló (na jó...hősugárzó) előtt ücsörögve forró teát iszogatni, és saját készítésű "Indigo Ice" című zenémet hallgatni, esetleg Halász Judit valamelyik téli nótáját :))) odakint meg építhetek hóembert, hóerődöt :)))))))))

2018. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Itt is elég hideg van, persze nem egy Szibéria, de Magyarországon épp elég. Egy picit tarthatna tovább, hogy a kártevők elpusztuljanak, aztán jöhet a tavasz!
2018. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Persze, kiirtam, hogy nekem nem hianyzik erre lepontoztak, csak mert eltérő a véleményem.... akkor ha ilyen ovisok vagytok, akkor legyünk ovisok....

Tölem mindenki pirosat kap ezután, csak azért mert eddig mindenki zöldet kapott

...

2018. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Valóban nincs igazi tél. Tavaly ugyan volt, de inkább erős hideg. Igén nem bánom hogy ez kimaradt mert én nem szeretem ezeket az erős fagyokat. Hóval nincs bajom, ameddig nem undorító latyakos kint minden.
2018. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Itt Zala megyében nincs hó és 10 fokok vannak.Még a -10 is túl meleg lenne
2018. jan. 16. 17:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a telet, nekem nem hiányzik a hó meg a borzalmas hideg.
2018. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ki vagy te, a Hóember? :)
2018. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!