Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi hiányzik az életetelkből?

Mi hiányzik az életetelkből?

Figyelt kérdés
Boldogok vagytok? Van valami amitől nem teljes az életed?

2017. szept. 27. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Egy kis só. Ja nem, várjál félreolvastam. Nekem igazából minden hiányzik az életemből, mivel semmi életem nincs, vagyok, lopom a levegőt, és ennyi.
2017. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
A hejesiráss chö
2017. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

komoly működő párkapcsolat

kb minden téren elég sikeres vagyok, de párkapcsolatban kudarc, de próbálok javítani rajta, nem akarom, hogy a következő csaj is belekényelmesedjen vagy ne értékelje amit teszek érte...

majd csak összejön, igaz most direktbe nem keresek, majd ha alakul alakul, magamtól nem fogok megint beleszaladni egybe


24F

2017. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Diploma (folyamatban), pénz (ez majd a diplomát követően lesz), minden más kb rendben van, de nem kiabálnám el, bármi történhet meg sajnos
2017. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
péééénz!Tudom, nem boldogít, de jobb sírni egy jó kocsiban, mint egy biciklin.
2017. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerelem
2017. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Normális apa a gyerekeimnek.

Már jóvá tehetetlen.

2017. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így 24 évesen szeretnék végre szerelmes lenni egy nőbe. Kiváncsi vagyok milyen érzés szerelmesnek lenni. És szeretnék sokat motorozni, esetleg azzal a lánnyal akibe szerelmes vagyok.
2017. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1, A jövő. De tényleg. Tanulok pár dolgot, van egy tervem ezzel kapcsolatban, de nem látom, hogy az a cél, az eredmény, amit el szeretnék érni vele, meg fog-e valósulni, lesz-e értelme?

2, Sokkal jobban érzem magamat, mint kb. a 4 hónappal ezelőtti állapotomig, de még nem az igazi. Változás alatt állok, remélem összejön ez a része az életemnek.

3, Van egy dolog, ami miatt nem teljes, de az titok, hogy mi az.

2017. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fogaim 😬
2017. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!