Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondták azt a magyarok,...

Miért mondták azt a magyarok, hogy a magyar nők a legszebbek? Minden ország népe azt mondja a sajátjára, hogy ők a legszebbek?

Figyelt kérdés
Én nem érzem azt úgy,hogy a magyarok a legszebbek a világon. Ez is egy relatív megközelítés szerintem kinek mi én szerintem az Amerikaiak nők szebbek . Úgy is nézhetjük a dolgot,hogy minden országban vannak szépek és kevésbé azok no meg a szépség múlandó dolog és relatív. 25 évesen bomba valaki 80 évesen meg nem annyira. Már bocsi az őszinteségemért. Szerintem olyan hülyeség ez kijelenteni,hogy ez a nemzet a legszebb ez meg ez. Ha a magyarok a legszebbek akkor miért nem aratunk sikereket szépségversenyeken ?

2017. máj. 24. 15:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%

Most ez olyan szerintem hogy a német politikusok német autót vesznek mert az a legjobb szerintük, na persze mert német.


Vagy az amerikai elnöknek milyen telefonja van? Amerikai, nem pedig kínai.


Ez szerintem ugyanaz, mint hogy mit mondanak a magyarok? A magyar nők a legszebbek.


Ha lenne magyar gyártású autó, akkor az lenne a legjobb. stb.


Stb.

2017. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
65%
A magyar nőkről általánosságban elmondható, hogy szépek. Természetesen vannak csúnyácskák is, de sokkal kisebb arányban, mint például a németeknél. A tényleg német, tehát nagyrészt német felmenőkkel rendelkező nők elég rondák.
2017. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
43%

"Természetesen vannak csúnyácskák is, de sokkal kisebb arányban, mint például a németeknél. "


Ezt egyébként honnan a retekből veszed?

2017. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Erre én is kíváncsi vagyok :D
2017. máj. 24. 15:17
 5/34 anonim ***** válasza:
71%

nem minden ország mondja azt pl az angolok nem mondjk azt hogy náluk vannak a legszebbnők mert többségében nem valami szépek az angol nők

Akik szépek náluk az már mind keveredtek vagy külfödiek nagy általánosságban


Egyébként a legszebb nők és férfiak szerintem a hollandoknál és svédeknél vannak voltam kint nagyon sokszor és éltem is kint nem hazudok ha azt mondom hogy kb minden 3. 4. nő/férfi rettentően helyes és szép kb mint a címlap modellek jól öltözködnek magasak sportolnak igazából egy holland/svéd 40 éves érfit nőt általában mindig 27 évesnek néztem annyira jól tartják magukat

2017. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
26%

"A tényleg német, tehát nagyrészt német felmenőkkel rendelkező nők elég rondák."


Ez valami atom zagyvaság, ne haragudj már.

2017. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%
Valahol van benne igazság. Sok országban megfordultam már, jelenleg Németországban élek évek óta, de ritkán látok olyan igazán gyönyörű nőt. Természetesen vannak csúnya magyar nők is, de úgy mondanám, hogy nagyobb arányban vannak a szépek. Amúgy meg nem csak a magyarok mondják ezt, külföldiektől is hallom, hogy a szlovák és a magyar lányok/ nők mennyire szépek.
2017. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
59%
Szláv térségben keveredtek a népek nemzetek . Angoloknál , franciáknál és még bizonyos népeknél belterjesség van . Azoknál alig van helyes , kevés igazán szép a sok között a többi khm khm .... Itt nálunk van rengeteg helyes bájos a népességre levetítve . Nemzetközi szinten divatból válogatnak brazilok arabok egyéb egzotikumokból és ott is a politika dönt . Ne legyen sértődés fekete hajú nyeri meg szinte mindig a világbajnokságot , ez lesz évekig küldhetnek európai vagy skandináv ritkaságokat .
2017. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%
Kár, hogy ez már a magyar átlag férfiakról nem mondható el. :/
2017. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:

"Nincs szebb lány a magyar lánynál, vékony, karcsú derekánál", ahogy a népdal is megénekli.

Azért mondják a magyarok, hogy a magyar nők a legszebbek, mert 1. A "nők" nagyrészt a feleségük, akit azért elég szépnek találhatnak, 2. Ne mondják már, hogy rondák, 3. A lelkület része meg ilyenek.


Igen, nagyon jól mondod, a szépség relatív. Szerintem például egyes afrikai nők gyönyörűek, Paul McCartney az orosz és ukrán lányokért őrült meg, van, akinek a félig ázsiai lányok tetszenek.


Igen, az is szent igaz, hogy 25 évesen lehet bomba valaki, de 80 évesen már nem. SŐT, mondok neked valamit!

Vannak, akik 40 évesen sem bombák már! Hű! Spanyolviasz!


Nincs legszebb. A szépségversenyeken továbbá a kevés indulónk, a szegényes angoltudásunk és a politikai helyzetünk miatt nem nyerhetünk. Meg a többiek protekciója miatt.


Nincs legszebb nemzet, vannak nagy arányban szép, vagy általánosan szépnek elfogadott lányok, gondolom, a MAGYAR férfiaknak a MAGYAR nők az elfogadottak, ezért mondhatjuk ezt. Lackfi János könyvében írja, hogy egy orosz férfi is nagyon szépnek találta a magyar lányokat, de amikor ő !ent Oroszországba, a magyar férfi nagyon szépnek találta az orosz lányokat.


Döntsd el magadnak, és fogadd el, hogy elég sok szép lány él Magyarországon.

2017. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!