Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elfogadható ha ez a hobbim?

Elfogadható ha ez a hobbim?

Figyelt kérdés

[link]

Pár éve csinálom, van benne testmozgás, bár kockázat is, de egyedül sem unom legalább


2018. jan. 19. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Kivéve ha a saját birtokodon míveled.
2018. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mindenki maga donti el hogy mit szeret csinalni.. De azt azert ajanlom hogy ne a forgalom kozepen csinald, hanem inkabb elhagyatott reszeken, ahol senkit nem zavarsz.
2018. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem véletlen a forgalom, utcai freestyle
2018. jan. 19. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez dühítheti a többi sofőrt,mármint az hogy nyomod neki mint a barom 1kerèken és előzgetsz.Előbb utóbb meg ! asz egy rendőr, mert gondolom nem fogod kibírni hogy ne menj padlógàzzal.Ennek szerintem nem forgalomban van a helye,ilyen rally-s földutakon kiràly elmennèk egy ilyen bemutatóra de ha ez hobby akkor hosszútávon találj ennek egy olyan helyet ahol biztonságos.
2018. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagy elhagyott területen csinálod, akkor nincs semmi gond. De, ha másokat veszélyeztetve a forgalomban, akkor gond van. Szerintem te sem szeretnél kapni egy hívást, hogy valaki ügyeskedett az úton és emiatt egy balesetben meghaltak a családtagjaid.
2018. jan. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt kb fél éve már kiírtad, csak akkor csajozni akartál vele. Ott is elmondták, hogy veszéjes, a saját és mások épségével, életével játszol. Remélem egyszer elkapnak és akkor ugrik a jogsi, forgalmi veszélyeztetés miatt.
2018. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen vadbarmoknak szoktam szurkolni bárcsak elesnének. Csináld zárt pályán vagy bárhol máshol, de ne forgalomba. Ilyen miatt már haltak meg emberek, és kíváncsi lennék mit éreznél, ha te okoznál egy mutatványra balesetet.
2018. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg a szunyogoknal is idegesitobb jelenseg a paraszt motoros.
2018. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem TE halsz majd meg!
2018. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!