Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi az elfogadható korkülön...

Mennyi az elfogadható korkülönbség?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 19:35
 1/8 anonim válasza:
hát.. szerintem olyan 6-8 év
2016. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
62%

Nincs ilyen h elfogadott. Az en szememben:


14 alatt 1 ev, 20 alatt 3 ev, 40 alatt 10 ev, afelett meg mar mindegy.


De ez csak az en velemenyem, a 14 eves csajok akit harmincasok csinalgatnak imadnak azzal jonni, hogy a szerelem nem ismer hatarokat... :D a gond csak az h nincsenek egy szinten, mas foglalkoztatja es maskent gondolkodik valaki kulonbozo korosztalyban, es ezen nem segit a "de erett vagyok". Egy erett 18 evesnek koze sincs egy atlagos pl 40 eves lelki vilagahoz, gondolataihoz stb.

2016. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nincs jelentősége. Csak a lány 14 év fölött legyen te pedig lehetsz több is. Ha két különböző nemű ember szereti egymàst, szerintem semmi jelentősége ennek
2016. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%
A szerelem nem arrol szol h megdugjak egymast, az nyilvan mehet barmikor... Most komolyan, mirol beszelget egy 16 eves meg egy 40 eves? Mi volt az isiben, vagy a torlesztoreszletek emelkedeserol, az elettapasztalat alapjan modosult lelkiallapotrol? Politizalnak, a kisebb meg elmeseli h a tanitoneni olyan gonosz? Osszekoltoznek es az idosebb eltartja a meg isis kisebbet? Osszekoltozes nelkul meg hoszabb tavon van barmi ertelme? Teljesen mas a vilagkepuk, nem illenek ossze, es ez nem is normalis dolog.
2016. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én 49 vagyok de elfogadnám a 18 évest is. Nem korkülönbség számít hanem hogy hogy jöttök ki egymással.
2016. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
15
2016. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor eljutsz oda agyilag, hogy nem a gyakorin kérsz életvezetési tanácsokat, akkor bármennyi.
2016. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez mióta szexualitás??
2016. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!