Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen beszólással bántottak...

Milyen beszólással bántottak meg eddig a legjobban?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 11:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Nekem általában nem az mérce, hogy mit mondanak, hanem, hogy ki mondja. Egy közeli baráttól ezerszer bántóbb tud lenni az, amin egy idegen szájából csak nevetek.
2018. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Azzal, hogy bárcás k.urva vagyok, amiért tini koromban megerőszakoltak. Nem volt elég, hogy utáltam magam, utáltam a világot, mocskosnak éreztem magam, az önbizalmam és önértékelésem darabokban volt, évekig visszahúzódó voltam és nem kerestem az emberek társaságát, még ma is, amikor már szembe tudok nézni az esettel, meg vagyok bélyegezve undorítónak és k.urvának egyesek részéről a nemi erőszak miatt. Tudom, hogy nem én vagyok a hibás, az undorító, hanem azok, akik tönkrettek jó pár évet az életemből.
2018. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Az exemtől kaptam amikor megcsalt, és kiderült:

"nem vagy ember,gyenge eresztés vagy.."

2018. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
"Ennek tolókocsi kellene".
2018. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Az én sztorim ott kezdődött, hogy egészen fiatal srácként már megszállottként vonzódtam a Porsche autómárkához. (nyolcvanas évek vége, kilencvenes eleje) Ekkor még nem Panamerák meg Cayenne-ek voltak, hanem valódi kisszériás, kézzel készült sportkocsik, mint pl a 911 Carrera léghűtéses verziói.


Amikor jött a rendszerváltás és a nyugati cégek kezdtek bejönni Magyarországra, megalakult a Porsche Hungária, mint márkaképviselet. (A Deák téren még) Friss jogsis voltam (kb 17-18 éves), apám pedig öltönyös közgazdász, jó fellépéssel és kértem, hogy menjünk el és kérjünk egy próba lehetőséget, hogy egy kis Porsche vezetési élményem lehessen. Erre ő azzal az indokkal utasította el, hogy (figyeljetek!!!) "Fiam, te az egész életed során összesen nem fogsz annyit keresni, mint amennyi egy ilyen kocsi ára, így inkább ne éld bele magad" mindezt megtoldva, hogy ő csak a javamat akarja.


Ez megvallom, pont az apámtól, akinek büszke apa ként buzdítani és lelkesítenie kellett volna a fiát, nagyon rosszul esett. Ez leértékelés, alkalmatlanságérzet-gerjesztés, az egész önbizalmamat és önbecsülésemet ordenáré módon letörte és nagyon megbántott, hogy nem néz ki belőlem semmi épkézláb dolgot, amit egy nyugati átlagember meg tud ugrani.

Persze aztán jóra fordult minden, mert pár évre rá saját cégünk lett és életem során azóta, mégha használtan véve is, de volt 4 db is a hőn áhított sportkocsikból. (Átlagautós áran, használtan, de az volt, amire vágytam)

Valóban nem akart az öregem rosszat a majd 30 évvel ezelőtti kijelentésével, de rosszul mérte fel, nem tett vele jót ott akkor. Ma már 46 éves vagyok, nem kavar fel különösebben, csak most, hogy elgondolkodtam a kérdés végett.


Mai énemmel már aligha tud valaki bármivel is megbántani, mert sok-sok elfecsérelt bizalom, ezekkel való visszaélések és csalódások okán mára egy fásult pasas lettem, aki konkrétan telibe leszarja, hogy ki mit mond vagy gondol. Ez van. Szép napot. ;)

2018. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
"egy undorító szr vagy, sose lesz senkid és egyedül fogsz megdögleni"
2018. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy iskolás jóbarátomtól akartam venni egy használt CD-ROM-ot, megegyeztünk másnapi fizetéssel-átvétellel.

Valaki más viszont megtudta hogy eladó, elővette a pénzt és elhappolta előlem, a "jóbarát" meg odaadta.

"Pénz beszél, kutya ugat". Sosem felejtem el ezt a mondatát, pedig huszonéve volt. Sokat tanultam akkor a barátságról és az adott szó értékéről az üzletben.

2018. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Azzal, hogy az akkori legjobb barátnőm szánakozva végignézett rajtam, mindenkit felsorolt a barátaink közül, mindenkiről azt állította, hogy szerinte bírni fogja az életet, aztán rám nézve azt mondta, hogy én nem fogom az életben vinni semmire.
2018. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Hadd kérdezzem, meg, mivel látom, hogy mindenki a kérdésre válaszolt, hogy mivel sértették meg, hogy mit lehet ezeken a válaszokon lepontozni?
2018. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Sok eset volt, de azt hiszem az egyik ami leginkabb megmaradt bennem az volt, mikor a gimiben az igazgatonknak nevnapja volt. Erre vett az osztalyunk egy csokor viragot, es ugy gondoltuk levisszuk neki az irodaba. Ekkor azon tanakodtuk ki vigye le az igaztato urnak. A fiuk kialtoztak, hogy majd megkerunk ket szep lanyt, hogy vigye le, hiszen az igazgato ferfi. Erre mondtam en, hogy szivesen szivesen leszek az egyik aki leviszem neki. Ekkor az egyik fiu - egy hulye bunko - mindenki elott ezt mondta: " Ne, nem te, szep lanyt mondtak!"
2018. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!