Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ügyfélkaput ráérek csinálni...

Ügyfélkaput ráérek csinálni középsuli után?

Figyelt kérdés

Nem tervezek egyetemen/főiskolán továbbtanulni, hanem OKJ-s képzésre megyek, de az osztályfőnökünk már elkezdte ismételgetni, hogy mindenki csináljon, mert a felvételihez kell (végzős vagyok).


Azt tudom, hogy a felvételin kívül még sok mindenre is jó, de ráérek az ügyfélkapumat majd pl nyáron megcsinálni, ha nem tervezek jelentkezni sehova, vagy addig származhat belőle más komolyabb hátrányom is?


2018. jan. 20. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Később is megcsináltathatod, de tényleg érdemes mihamarabb.
2018. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelezö semmihez, akkor csinálsz amikor akarsz.


A következö amihez hasznos valószínüleg az adóbevallás lesz, jövö tavasszal.

2018. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a felvételihez jó. Jelzi, ha lejárnak az okmányaid, időpontot kérhetsz az állami hivatalokba, beadhatod az adóbevallásod, megnézheted pl. hogy az orvos milyen vizsgálatot írt be, egy egy vizsgálat alkalmával, vállalkozást indíthatsz, vagy kérhetsz erkölcsi bizonyítványt, tulajdoni lapot, stb.
2018. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én addig halogattam míg lehetett, de muszáj volt, mert már rengeteg dolgot azon keresztül intéznek vagy fognak intézni. Érdemes korán megcsináltatni.
2018. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyébként 5 perc megcsináltatni, kár ezért nyárig várni...
2018. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!