Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vizsga előtt egy feles?

Vizsga előtt egy feles?

Figyelt kérdés
Nagyon parázok egy vizsgámtól, ami eléggé a nyakamban liheg. Már voltam pár vizsgán, de ez brutális. Érdemes inni kicsit vagy bevenni vmilyen stresszcsökkentőt előtte? Esetleg tudtok valamit ajánlani?
2018. jan. 20. 17:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóbeli amúgy
2018. jan. 20. 17:48
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem erdemes. Anelkul is konnyu ilyen helyzetben rosszul lenni... erettsegi elott egy csaj eleteben eloszor bevett egy xanaxot... majdnem elaludt vizsga kozben, a tanarok ugy locsoltak fel tobbszor.
2018. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes lenne, ha elaludnék állva :D
2018. jan. 20. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Állva kell vizsgázni? Miért?

Egyébként meg mi lesz egy felestől? Semmi!

2018. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes inni. Szomorú tapasztalat. :D


Vizsga előtti nap 6 körül bevettem egy xanaxot, jót aludtam, másnap reggel, miután kinyitottam a szemem pihenten, bevettem egy enyhe gyógynövény alapú nyugtatót. Nekem pánikromhamom szokott lenni szóbelin. Ez valamennyire segített.


Az alkohollal úgy jártam szóbelin, hogy a tanár pont mellém jött én meg fújtam a piaszagot. :DD Nem elég, hogy büdös voltam, meg is csapott az ital, így lett világos szoba helyett pokol a szobámból (csak a pia tudja, hogy miért használtam a hellt a mondatban :D) Angol szóbelin történt ez ezer évvel ezelőtt.

2018. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóbeli az ment mert a rizsa az megy nagyon, de én írásbeli előtt bedobtam egyet. Valahogy nekem úgy megoldotta az agyam :D Nagyon jól sikerültek. Mindenestre szóbelire nem ajánlom. Menj be úgy, hogy mi vesztenivalód van? - biztos van, de felejtsd el őket egy kicsit,- Legyél merész, az a lényeg, hogy beszélj folyamatosan. Add elő magad. Maximum egy csokit, vagy szőlőcukrot egyél serkentőnek. Én úgy vettem észre, hogy sokaknál a nagy stressz olyan dolgokat hoz elő a tudatodból, amire nem gondolnál, hogy megtanultad. Sok sikert!
2018. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Vodkát igyál, annak nincs szaga, a zugalkoholisták is azt nyomják
2018. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Gondolj arra hogy ha pár év múlva visszatekintesz erre a félelemre, mennyire semmisnek fog tűnni.

A "nagy dolgok" ezután jönnek. Tudom ezt most nem hiszed el, de nem egy vizsga brutális.


Nem kell parázni. :)


Sok sikert!

2018. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!