Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mentetek már vizsgázni...

Ti mentetek már vizsgázni úgy, hogy nem készültetek semmit és nem is tudtatok semmit?

Figyelt kérdés
De mégis megpróbáltátok próba-szerencse alapon. Mi lett a vége?

2017. jún. 6. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Progmod előadásra így mentem vizsgázni. Szerencsére a tanár bebizonyította a róla keringő legendákat, és 3 perc után kisétált a teremből, és vissza sem jött egy negyven percig. Majd egy gyors ellenőrzés után végleg lelépett. Gondolhatod, hogy mi volt :D
2017. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Filozofia 2. Zh-ra igy mentem. Az lett a vege, hogy le se tudtam irni a kerdest amit a tanar diktalt, de mivel az 1. Zh-m 4-es lett, jofej volt a tanar es megadta a 2-est.
2017. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Hajaj...:-) Kétszer puskáztam és sikerült, a harmadik esetben - szóbeli vizsga - 2 perc után én közöltem a vizsgáztatóval, hogy elnézést kérek, nem készültem, csak próba-szerencse alapon bejöttem. Az utolsó vizsgám volt abban a félévben, az igazán húzósok már megvoltak, ennél viszont pont olyan tételt húztam, amiről alig bírtam volna makogni valamit. Jó fej volt a tanár, azt mondta, értékeli, hogy nem akarom hülyére venni, szeretettel vár vissza.:-) Egy hét múlva nála vizsgáztam négyesre, emlékezett rám.:-)
2017. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Okj-s szóbel vizsga volt. Semmit nem tanultam. Kihúztam a tételt, leültem az oktató meg a vizsgabiztos elé. "Kisfeszültségű kábelhálózatok fajtái, ezek előnyei-hátrányai". Az oktató elmondta a tételt, én hevesen bólogattam. 4es.
2017. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

1.hogy nem készültetek semmit

2.és nem is tudtatok semmit?

Két részre osztottam:

1.olyan nem volt..

2. hm...az igen.

-------------------------------------------------

nem lett happy end, az élet nem hollywoodi film

2017. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a pénzügy vizsgámra is így mentem, a tanár kiadta a vizsgalapokat és kiment a teremből. Politológián szóbeli volt ahol a tanárt meghívtam egy kávéra és a sulibüfében elbeszélgettünk. Meg a jog vizsgámra is így mentem, ott igaz-hamis "tippelős" volt. Mindegyik 5ös lett. Én úgy vagyok vele, hogy inkább elmegyek és talán szerencsém lesz mintsem megbukjak úgy, hogy meg sem jelentem. Az eddigiek alapján pedig úgy néz ki, hogy amelyik tárgybol semmit sem készülök (egyáltalán nem járok előadásokra) azok jobban sikerülnek mint amire tanulok. :D
2017. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy mások ilyen szerencsések voltak. Nálam se lett jó vége, mert megbuktam ma. De legalább nem volt fontos a tárgy.
2017. jún. 6. 17:11
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Filozófia vizsga, semmit nem tudtam, de nem akartam bukni, ezèrt hadováltam olyanokat hogy a filozófia nagyon fontos, meg nagyon sok nagy filozófus volt, meg sok fontos filozófiai mű stb ilyen hülyesègeket :D

Aztan a prof megkèrdezte hogy a tètelről tudok azèrt valamit?

Mondom olvastam a tankönyvet de sajna most nem rèmlik semmi ehhez a tètelhez :D

Erre azt mondta okè 2es xd

Meglepődtem mert elèg szigorú volt amúgy pedig a tanár.

2017. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Holnap megyek, szóbeli lesz. Ahhoz nagyon jó fejnek kell lennie a tanárnőnek, hogy meglegyen a kettes.
2017. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Én csak érettségin voltam így. Jelentkeztem közép kémiára, de idő közben rájöttem, rossz döntés volt, mert nem is kémiával tanulok tovább, de már nem csinálhattam vissza. De egy darab feladatot se csináltam meg gyakorlásképp, feladatsorok közül is csak egyet csináltam meg még valamikor hónapokkal ezelőtt és az is valami 40 akárhány pontos lett xd szóval így írtam meg a kémia érettségit és ma tudtam meg, hogy 76 pontos lett :oooo
2017. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!