Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bizakodóak vagytok a saját...

Bizakodóak vagytok a saját jövőtökre nézve?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen, annak ellenére, hogy most nagyon nem élvezem.
2018. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez az egyetlen dolog amit tehetek, hogy valahogy még tartsam magamba a lelket.
2018. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2018. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Összességében nem, néha azért vannak fellángolások, de visszatér a "nem"-be.
2018. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Igen 26/f
2018. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én se a politika miatt, se a világ helyzete miatt, se saját magam miatt, se párkapcsolatilag, se egészségügyileg, se mentális egészségileg, se családi állapot miatt, se amiatt, hogy fogalmam sincs, találok-e olyan munkát, ami valaha is érdekel majd. (a munka, mint olyan, taszít, cserében jól főzök és sok hobbim van, de azokból nem tudok pénzt csinálni, szakácsnő meg nem akarok lenni)

Szóval nagyon nem vagyok bizakodó.

2018. jan. 21. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mert nemrég belevágtam valamibe ami eddig nagyon úgy néz ki hogy sikeres és az is marad (remélem). Barátnőm nincs, de nem is próbálkozok, sőt elutasító vagyok mert jól megvagyok egyedül. Van néhány barátom és tesómékkal szoktam a legtöbb programot tervezni. Egészségemmel nincs baj, remélem nem is lesz. Politika meg a többi ami lehúzza az embert az meg teljesen hidegen hagy! Szavazni se fogok, úgyis mind hazudik, nincs jó választás. Inkább igazodok ahhoz amihez kell és kész. Felesleges idegeskedni olyan dolgokon amiken úgyse lehet változtatni.
2018. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanazt érzem, mint a kérdező
2018. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Sokszor(az esetek 95%-ban) azt sem tudom, mihez kezdjek magammal, vagy hogy merre induljak. Rühellem a munkám, nem is nagyon érdekel semmi, befelé forduló típus is vagyok, szóval zseniális. Szóval nem nagyon nem vagyok bizakodó. De hátha egyszer lesz valami csoda.
2018. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kevésbé érdekel a jövőm.
2018. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!