Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a saját fingotok...

Ti szeretitek a saját fingotok szagát?

Figyelt kérdés
amikor fingok, ellenállhatatlan vágyat érzek arra, hogy beleszippantsak. Olyankor mindig jóleső érzés tölt el. Ha nincs szaga, nagyon csalódott vagyok. Ti hogy vagytok ezzel?
2017. dec. 8. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jezus, mar azt hittem csak en vagyok ilyen beteg. :D
2017. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Enyhe deviancia ez..ne aggódj... valaki állatokkal kefél, vagy a saját nemére gerjed. Te csak a saját fingodra... előbbiekhez képest nem olyan gáz.
2017. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de nálam ez nem szexuális tartalmú. Nem izgat fel, inkább megnyugtat.
2017. dec. 8. 12:04
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Paplan alá szoktál fingani ? Egyél babot majd igyál rá tejet, aztán egyél rá egy kis meggyet. Utána jól-jól takarózz be, hogy meg ne fázz ebben a téli hidegben, aztán fingd tele a paplant, majd bújjalá... ott aztán szipuzhatsz kedvedre a fos szagban te retek :DDDD
2017. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szoktam, persze. A paplan jól tartja a szagot. A bab jól szelel bár, de aránylag kis kéntartalommal bír, így szag szempontjából kevéssé értékes. A fos szagát nem szeretem. Szerencsére ritkán híg a székletem.

Reteknek nem mondanám magam, inkább lennék répa.

2017. dec. 8. 12:22
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekem olyan betegségem van, hogy egész délutántól estig fingok. Meg akkor is, ha ideges vagyok. Szóval nem szeretem érezni, mert ha én érzem, akkor a vendégeim is :\

És nem, nem tudlak ezzel megfertőzni. Ez nem olyan.

2017. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Nekem is neha szokott kesztetesem lenni arra hogy megszagoljam a fingomat, de nem fingok csak azert hogy szagolgathassam
2018. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Èn a fos szagát is szeretem ha nem túl buggyantott tojásos 😀
2021. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4-es szakadok rajtad🤣🤣🤣🤣🤣
2022. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elképzeltem hogy egy lány van így ezzel hogy szereti szagolni a saját fingját főleg azt, de amúgy már olvastam ilyen esetet 🤩🤩😀😀
2022. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!