Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van ezzel így?

Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Veletek is volt már olyan hogy azért utáltatok meg valakit, mert rájöttetek, hogy nem szabad szeretnetek és ezért még saját magatokkal is elhitettétek, hogy ki nem állhatjátok, hátha úgy könnyebb lesz, de aztán rájöttetek, hiába mesélitek be magatoknak, mekkora s*egfej, és mennyire gyűlölitek saját magatokat nem tudjátok átvági, és még mindig ugyanúgy szeretitek az illetőt de közben utáljátok is? Hogy lehet ettől az érzéstől megszabadulni? Hogyan érjem el,hogy csak egyszerűen utáljam, ha már a másik véglet nem jöhet szóba?

2018. jan. 22. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán volt velem ilyen úgy 14-15 évesen, azóta felnőttem és tudok normálisan gondolkodni, és rájöttem gyerekes viselkedés azért utálni valakit mert nem szerethetem.
2018. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne utáld, minek utálni bárkit is, ha nem apagyilkos vagy tolvaj, betörő? Vagy részeges, de azt is inkább szánni kell. Ezt pedig nézd levegőnek.
2018. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy lány vagy.
2018. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésem az lenne hozzád,hogy mért nem szabad szeretnu ?
2018. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előfordult, de rögtön rájöttem, hogy ez egy gyerekes gondolkodásmód és nem old meg semmit. Jobb nem lesz tőle semmi, tudod mit fogsz elérni? Elveszíteted, de teljesen és beleőrülsz és talán annyira, hogy másokat is eltaszíthatsz magadtól. Semmiképp sem javaslom, ha nem lehetsz vele akkor hagyd, ne vedd figyelemben, távolodj el tőle, de attól még ne próbáld becsapni senkit főleg ne magadat. Ne utálj senkit az sosem jó csak neked lesz szar leszívja az erődet és őt nem fogja érdekelni, hogy utálod vagy sem mert belefog törődni csak neked lesz sokáig rossz. Szóval semmiképp ne utáld. Szereted akkor szeretni is fogod, majd elmúlik.Lesz más. Szereted és szeretni is fogod csak majd megtanulsz élni nélküle.
2018. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!