Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szorongok a holnapi iskolakezd...

Szorongok a holnapi iskolakezdés miatt. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

:( nem akarok menni


egy kitünő tanuló, gimnazista lány



2018. jan. 2. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Miért? Szeptemberben kezdődött a suli..csak most egy hetet itthon voltál. De előtte is valószínűleg éveket együtt töltöttél az osztálytársaiddal...mi változott ez idő alatt?
2018. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

En is igy vagyok vele.

Szinten kituno tanulo,gimmazista lany vagyok :D.

2018. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Az elején úgy voltam én is, aztán inkább csak a fenének van kedve téma volt. Most egyetemen vizsgaidőszak van, de itt sem várom túlságosan a bejárós időszakot. :(

Ha a matekok nem lennének, talán nem is lenne olyan rossz. Műszaki szakon picit nehéz ezeket elkerülni :D :(

2018. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát, gondolj arra, hogy ha te szorongasz, mit érezhet az, akinek gyengébben megy a suli.
2018. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Én nem,mert én csak tizedikén megyek vissza. :P

De ne aggódj,nem lesz semmi.3 hónapot túléltél,ez is elrepül.Egyébként miért szorongsz?Osztálytársak,netán köcsög tanár miatt?

2018. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megfelelési kényszer vagyis inkább kötelesség...
2018. jan. 2. 22:58
 7/9 Clay Morrow ***** válasza:

Én ugyan nem, de én melózni megyek, kelhetek reggel 5-kor..

Bár egy éve még én is suliba jártam, viszont nem szorongtam, csak kissé ideges voltam, hogy kezdődik újból..

2018. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem. 2 dogát is írok holnap, és mindkettőre tuti biztos puskám van.

Utána munkahelyre megyek. Ott szeretek lenni, mindig jókat tudunk a srácokkal beszélgetni. 3 hete nem láttuk egymást. Kíváncsi vagyok kinek hogy teltek az ünnepek.

Nem mondom hogy unatkoztam szünetben, de már kicsit jól esik hogy van hova menni.

2018. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szorongtam mint állat, meg is lett az eredménye... Hajnal három után sikerült elaludnom, és félórája fent vagyok, de ígyis rég bent kéne lennem. Még iszok egy kávét aztán jöjjön az elkerülhetetlen :'D
2018. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!