Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel a lánnyal valami problém...

Ezzel a lánnyal valami probléma van, vagy simán csak fura?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki 5ödikben jött a suilba, húsvét környékén. Azt senki nem nagyon tudja miért váltott, mert ha kérdezzük mimdig hárít, vagy kitér a téma elöl, ezért csak az biztos, hogy "nem jött ki jó az osztálytársaival". Most vagyunk 7edikesek, és elvileg nincs vele semmi baj, de néha nagyon fura. Elég gyakran fordul elő, hogy csak mered maga elés a semmibe, és ezt sokszor hosszabb ideig is. Néha olyan mimtha magában/valakibel beszélgetne. Nem mozog a szája, de még is látszik az arcán. Az is előfordult már, hogy a "fejében lévő hangokkal" poénkodik, de nem vagyok biztos benne hogy tényleg csak viccel-e.

6odikban tavasszal volt egy autóbalesete (elütötték) és korházba került, de egyáltalán nem tünt úgy, hogy traumaként érintette volna, de a szülei elvitték pszihológushoz, biztos ami biztos, ahol szintén azt mondták,hogy nincs vele baj.

Az átlaga 4es, de szerintem értelmesebb mint az átlag.



2018. jan. 4. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetedies,akkor szerintem csak álmodozik,ábrándozik.És szerintem túlságosan megfertőzött Hollywood
2018. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, te mire gyanakodsz?
2018. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megfertőzte vola Holywood, mert nem nagyon van oda a romantikus tinifilmekért/regényekért. A mostani divatfilmeket se nagyon szereti.
2018. jan. 4. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet hogy depressziós?

ennyiből nyilván nem biztos, csak láttam már hasonló esetet és azért jutott eszembe

2018. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Van amikor nagyon vidám,van amikor meg rossz ránézni.

De a legtöbb osztályprogram alól általában kihúzza magát. Mindig úgy van hogy jön, de az utolsó pillanatban beteg lesz.

2018. jan. 4. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

ez csak megerősíti a gondolatot

de persze lehet más is az ok azért

2018. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Inkább bipoláris zavar mint depresszió, de nem vagyunk pszichológusok, szóval ne erről vonj le következtetést. Ha nem akarod megismerni ne foglalkozz vele, ha meg akarod, akkor lassan közeledj. :)
2018. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint említették próbáld megismerni és talán rájössz,ha áll a háttérben valami
2018. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!