Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a diagnózis azokra akik,...

Mi a diagnózis azokra akik, habár válaszolnak a kérdésedre de előbb elmagyarázzák, hogy a kérdés, felesleges, általános, értelmetlen?

Figyelt kérdés
Szinte neked kell elnézést kérned, hogy megkérdezel vmit egy arra kijelölt helyen..vagy én ehhez még kicsi vagyok?
2018. jan. 22. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Némelyik kérdésből egyszerűen nem derül ki, hogy mire kíváncsi a kérdező, úgy meg hiába akarnál értelmes választ adni. Az alábbi kérdésre pl. szerinted mi a válasz?

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9098..

2018. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokszor szimplán az a diagnózis, hogy a válaszoló értelmes ember.
2018. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy erre kijelölt helyen teszed fel a kérdést, nem zárja ki azt, hogy az értelmetlen legyen. Az iskolában a tanár sem fog válaszolni egy értelmetlen kérdésre. Márpedig ezen az oldalon elég erősen a 16-20 éves korosztály dominál, alacsony logikai és érvelési készséggel. A kérdések jelentős hányada olyan kijelentéseket vesznek alapul, ami tévedés, hazugság, vagy nem következetes. Mivel a kérdezőn kívül rengeteg más ember is informálódik innen, ezt célszerű kordában tartani, rávilágítani a hibákra. Te is hibásan érvelsz a kérdésedben.
2018. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi az hogy diagnózis? semmi. valószínüleg okkal mondják hogy értelmetlen
2018. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ne haragudj kérdező, de mi volt a célod ezzel? Ha elmagyarázzuk neked, változik bármi is? Nem. Szóval felesleges a kérdés. Amúgy is túl általános, mindenki a saját tapasztalataira vetíti majd ki, és az alapján válaszol, így megint a nullán vagyunk. Ezer hasonló kérdés van már (ennél jobban megfogalmazva), komolyan szükség volt mégegyre? Bár nekem lenne ennyi szabadidőm.

(Vicc, nehogy valaki komolyan vegye :D)

2018. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt bárki képes belekötni bármibe, tisztelet a kivételnek. Valakinek az sem tetszik, hogy túl részletesen leírja a problémáját, aztán persze az a gond, ha általánosságban ír le valamit. Én csak akkor szoktam visszakérdezni, ha annyira értelmetlen a mondat (fogalmazás, helyesírás szempontjából), hogy egyszerűen nem tudok bővebben választ írni.
2018. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!