Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet az álmoknak valami...

Punkika kérdése:

Lehet az álmoknak valami jelentése tudat alatt?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam már többször is hogy barátom megcsal a volt barátnőjével.. Nem bízom benne eléggé??

2018. jan. 23. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Tudat alatt ezen kattogsz, azért jelenik meg az álmodban. Ne gondolkodj ilyen butaságokon! Légy a valaha volt legjobb barátnője, és bízz abban, hogy csak téged szeret. 20L
2018. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy a szerelem ne vakítson el tuti jelent valamit az álmod de lehet hogy azt mutatja hogy ez pont nem fog megtörténni vagy akármit jelenthet BÁRMIT de ne is nagyon kételkedj benne én nem ezt akarom mondani csak azért légy óvatos mert ha igen akkor nagyon de nagyon fog fájni előbb tudd meg hogy jelent-e valamit ez az alom vagy csak te képzeled be magadnak
2018. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!