Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ha egy lány felajánlja...

Lányok! Ha egy lány felajánlja egy fiúnak akinek ki van száradva a szája hogy van nála szőlőrúzs és használhatja, akkor annak bármilyen burkolt jelentése lehet tudat alatt akár?

Figyelt kérdés
Mélyen nézzetek magatokba kérlek. Fontos lenne érdekel az emberek reakciója, tudat alatti gondolkodása, és ezzel is segítenétek abban, hogy az ellenkező nem jobban megértsen titeket.

2015. ápr. 30. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tulajdonits tul nagy jelentoseget neki. Mondjuk en biztos nem osztogatnam akarkinek a szoloruzsomat, de ez en vagyok. Valoszinuleg azert valamennyire sziven viseli a sorsodat, de ennyibol nem lehet tul sok mindent megallapitani.
2015. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ránézett a szádra és látta,hogy ki van száradva a szád,talán megsajnált.

Attól is függ,hogy mióta ismeritek egymást.

Mégis milyen burkolt jelentésre gondolsz?


Viszont én nem biztos,hogy ezt tettem volna.

1. talán elõveszem a szõlõruzst és bekenem vele a számat és megkérdezem tõled,hogy te akarod-e.

2.Talán szó nélkül hagynám, de magamban megjegyeztem volna,hogy mennyire ki van száradva a szája ennek a pasinak.

3.Nem venném figyelembe,mivel a pasikat nem nagyon érdekli az ilyesmi.

2015. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van bármilyen tudat alatti jelentése. Három lehetséges okát látom:

- zavarja a szemét a látvány, mert csúnya

- gondoskodó típus (ő az, aki azonnal, automatikusan veszi elő a pzs-t és a C-vitamint, ha eltüsszented magad)

- tetszel neki.


Akárkivel egyébként én sem osztanám meg a szőlőrúzst, amivel a saját számat is kenegetem.

2015. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem adnám oda a szőlőzsírom annak, akiről viszolygok, és annak sem aki semleges számomra. Meg sem nézném a szájukat, nemám odaadnám a szőlőzsírom... Szóval reménykedhetsz, de ne bízd el magad.
2015. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
semmi remény van párom és megvagyok vele, csak furcsállom, mert én fiú létemre úgy vagyok ezzel a ténnyel, mint hogy a saját fogkefémet a páromnak se adnám oda, igy nemtudom a szőlőzsíromat se, és ezt nem kimondottan értem hogy más hogy tudja felajánlani, és inkább a női agy mülködése érdekel ebben a szituációban, nem annak a megértésével járó kihasználása:) köszönöm szépen a válaszokat
2015. ápr. 30. 23:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy fogkefe és egy szõlõruzs között van különbség.

Többen azt irják,hogy nem adnák oda a szõlõruzsukat, és a kozmetikában a sminkeléseknél a ruzsokat ugyanazt használják, nem?En csak kérdezem.

Egyébként rájöttem,hogy ki miért nem adná oda, lehet igy már én sem.

2015. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!