Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ráírjak a srácra? Mit csináljak?

Ráírjak a srácra? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már kezdem elfelejteni azt a fiút akibe belezúgtam,de időnként visszatérnek emlékek és akkor elgyengülök és mikor látom, hogy fenn van messengeren ráakarok írni. De aztán belegondolok jó ötlet-e vagy sem.

2018. jan. 28. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Írj nyugodtan. :)
2018. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ilyen határozott nőket :D
2018. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezzel nem segítettél😅😁
2018. jan. 28. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha magadtól nem tudod a választ, akkor mi szerinted mit tudunk segíteni? Elhívom randizni helyetted ha szeretnéd, de tudnod kell, hogy én sose nyelem le. 23f
2018. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam tanácsot tudtok adni
2018. jan. 28. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a szívedre,ha zsákútcába visz még mindig ott az eszed.Ha már tudod,hogy zsákútca akkor a szívet már letudtad.
2018. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jan. 28. 23:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom titkon szereted, ő nem tud semmit. Semmi értelme ráírni, csak azért, hogy enyhítsd a hiányát ha nem fog ebből kialakulni semmi több, ha nem teszel semmit azért, hogy több legyen. Döntsd el, hogy mit akarsz vele kapcsolatban.
2018. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Írj rá. Biztos vagyok benne, hogy ő is emlékszik még azokra a közös élményeitekre, melyek mai napig eszedbe jutnak, s melyekre emlékszel. Lehet, ő is ezen morfondírozik, csak nem szeretne zargatni, azt hiheti, már nem fontos számodra. Biztos vagyok benne, hogy jól esne neki. :)
2018. jan. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!