Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Egyáltalán...

Most mit csináljak? Egyáltalán miért tette ezt?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a gimnáziumot, és egyáltalán nem tudtam beilleszkedni, én lettem az osztály "lúzere". Általában azzal telik a napom,hogy egyedül ülök a padban és rajzolok. Múlt héten is rajzoltam valamit,amit nagyon "ügyesen" bent felejtettem a padban. Elég személyes rajz, ezért másnap megakartam keresni,de már nem volt ott. Azt hittem,hogy a takarító kidobta vagy valami de nem. Pénteken láttam,ahogy az egyik osztálytársam(egy nagyon bunkó csaj),aki már vagy 5-ször megalázott engem,úgy mutatja a rajzomat a rajztanárnak,mintha a sajátja lenne. Egyáltalán ki tesz ilyet? A tanárnő ki is akarja rakni a suli egyik falára ahol van pár rajz amiket diákok csináltak. Mit tegyek? Nem tudok szólni, írásban talán tudok beszélni de élőben szinte néma vagyok, egy szánalmas senki.

2018. jan. 29. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is fontos, hogy minden egyes művedet írd alá, lehetőleg a rajzon belül, vagy a vonalak szélére, hogy ne tudják hamisítani, illetve visszaélni vele.

Másodszor pedig ha normális a tanár, akkor próbálj meg vele beszélni, és mutatni párat a többi rajzodból is, amin látszik, hogy az ellopott darab is a te műved.

2018. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem, miért akarsz magadnak +1 ellenséget kislány?


Az a tény, hogy félénk szép szóval is beszari vagy. Nem fogsz tudni az egyik napról a másikra kiállni magadért. Ez a tény...


Amennyiben szólni fogsz a tanárnak, ő úgyis szólni fog a másik lánynak, aki szerinted nem tud összeadni 1+1-et, hogy ki köpte be?


Szerinted utána mi vár rád ha megszégyeníted a tanár előtt? :)

Lesz egy kedves barátnőd vagy mi?

Mégjobban fognak szivatni...


Amit tanácsolok és a helyedben megfogadnám!!


Hagyd annyiban. A lány úgysem tud újra ilyet rajzolni és idővel a tanár is rájön, hogy ez a munka nem az övé volt. Magától is!!!

Emellett legközelebb ne hagyj rajzokat a padban és azt is utasítsd el, amikor megfog kérni arra, hogy rajzolj neki!!!

Rengeteg rajz órád lesz még.. a tanár meg rájön úgyis, hogy te milyen jó vagy és akkor majd csillogtathatod a tehetséged.


Inkább arra készülj fel, hogy amikor majd kérik tőled a következő rajzot.. addigra légy olyan bátor, hogy nemet tudj mondani és kiállni magadért.


Most felesleges egy olyan dologba belemenned, amit csak rosszabbá teszi a helyzeted.

2018. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj lesz megszólalnod, nem maradhatsz örökre így. Azért bántanak mert nagyon más lehetsz mint a többiek. Ezen én is átestem, nem volt könnyű iskolásnak lenni.


Szerintem mondd meg a rajztanárnak hogy ezt te csináltad és nem szeretnéd ha kitenné. Ha komolyan veszi a szakmáját akkor akár mutathatsz neki többet is, és amellett hogy a technikáról egyből rájön hogy valóban ez is a tied, még becsülni is fog, és mingyárt lesz egy barátod is. (Talán)


Valamint tudnám ajánlani hogy keress olyan csoportokat ahol rajzolnak, festenek, vagyis akik olyanok mint te, és örülni fognak neked.

2018. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!