Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek hogy telik egy napja...

Kinek hogy telik egy napja atlagosan?

Figyelt kérdés

aki szerint neki erdekes elete van, leirna?

ha azt gondoljatok nem erdekes, akkor is irjatok le, erdekel ki mivel tolti a napjait.


2018. jan. 29. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Felkelek, eszek, fozok-mosok-takaritok (mikor epp melyik a soros), jatszok a kutyaval, adok neki inni enni,iszok egy teat, kozben telefonozok, elmegyek furdeni, megcsinalom a hajam, sminkem, elmegyek dolgozni, vegzek este, ezutan altalaban iszok a baratnokkel. Franya szerelmi banat...

23N

2018. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljes munkaidőben dolgozom, 8 előtt indulok otthonról, 6 körül érek haza. Hétköznap nem pörgök minden nap, általában hazamegyek, összedobok egy vacsit/másnapi ebédet (kétnaponta főzök kb), megcsinálom a gyorsabb házimunkákat (napi max fél óra, nagyobb takarítás pedig hétvégén megvan 2-3 óra alatt), aztán mikor mi. Heti 3x edzeni járok, utána maximum játszunk az Xboxon, sorozatot vagy filmet nézünk a párommal, olvasok, amihez épp kedvem van. Ha épp valamilyen kurzust csinálok, akkor arra tanulok (gyakori, szeretem fejleszteni magam). Néha beülök valahová kollégákkal munka után, néha elmegyek vacsizni/meginni egy pohár bort a barátaimmal, ha hétköznap van olyan zenekar koncertje, amit szeretek, akkor elmegyek, ha van valami jó darab a színházban, akkor oda is, vagy moziba, ez már hangulatfüggő.


Sok minden belefér a hétköznapjaimba is, mert nem igazán járok hajnal 1-2 előtt aludni.


Hétvégente szeretek kimozdulni és túrázni, vagy épp nagyobb társas összejöveteleket (bowling, sütögetés, közös kirándulás, szabadulószoba, stb) szervezni, amikor tehetem, akkor pedig utazom (évente minimum 6-8, de inkább több alkalommal össze is jön legalább egy hosszú hétvége). Nem tudok unatkozni, mindig van valami, ami érdekel.

2018. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Késő du.-ig munka, majd ügyintézés, takarítás, vásárlás, olvasás, netezés, bambulás, (van, amikor tanulok) - persze ezek felváltva.

Semmi extra egyedüliként.

2018. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5:50kor kelek, gyorsan reggelizem, feloltozok, átnézem meg a tanulnivaloimat.

6:30kor elindulok itthonról, mert 6:40kor jon a buszom. 7:15 korul er be a busz, 5 perc séta meg a sulimig. 7:45tol tanítás 14:00ig. Aztan 14:40es busszal haza, itthon gyors kaja es tanulás. 16:15 vissza a városba es edzes 17:00tol. 19:20kor jon vonatom, arra felukok es kb 8:15re érek haza. Ilyenkor zuhanyzás, vacsora, aztan másnapra elkészítem a kajám. Kb 9:15kor nekiállok normálisan tanulni.. Mivel ilyenkor mar enyhén faradt vagyok megpróbálom másfél-két órában besuriteni a tanulást. Nyilvan ez nem eleg, viszonylag "elit" gimnáziumba jarok. 11 utan megnézek meg egy-egy videot, vagy olvasok egy fejezetet, de gyakran valami tanagyagot magolgatok. 11:30 alvas es szinte előröl az egesz... Keddi napom kicsit könnyebb, de 6 előtt nem erek haza, mert fodrászhoz kell mennem.

16L

Persze ha nem sportolnek lehet elobb hazaernek, de heti 3 alkalom kell nekem ahhoz hogy jo formában legyek. Ezek mellett most éppen dietazom, tehát jobban oda kell figyelnem a kajalasra. A kedvencem amikor "barátnőm" beszól, hogy miert nem mentem el vele inni.. Inkabb kipihentem magam.

:)

Valószínűleg nem en vagyok az egyedüli ennyi idős ember aki ezeken megy keresztül. Ha valaki együtt érez velem, sok sikert!

2018. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!