Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tükör vagy a fénykép mutatja...

A tükör vagy a fénykép mutatja a valóságot? Fényképen mindig csúnya vagyok.

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Fénykép, a tükör felcseréli az oldalakat.
2018. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Tükör , az nem folyamatok vegyi - technikai folyamatok összességét szűrését produkálja hanem nyers valóságot tükrözi .
2018. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Furi dolgot mondok, egyik se. Nem az optikai torzításról beszélek, az minimális, hanem te nem olyannak gondolod magad, mint amilyen valójában vagy. De ne aggódj, sokan vannak így ezzel. " Hú, de öregnek nézek ki, hú de kövér vagyok, stb" , közben meg nem biztos.
2018. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fénykép, ha nem előlapi kamerával csinálod, vagy tükörből fényképezel (ezekben az esetekben tükrözd a képet számítógépen).
2018. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
A tükör, bár attól függ, hol van: a szobai tükörben mindig sápadtabbnak látszom, mint a fürdőszobaiban (a fényviszonyok miatt). A fénykép viszont hosszú utat tesz meg, míg az exponálás után kinyomtatásra kerül. Függ a kamerától, annak beállításaitól, a számítógéptől, a nyomtatótól (és annak beállításaitól), meg a fotópapírtól... Viszont retusálható, úgyhogy ne aggódj! :)
2018. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
A fénykép rögzít egy pillanatot. A tükör előtt meg addig alakítgatod az ábrázatod, amíg megnyugszol valamiben és elfogadhatónak tartod:D))) Ezért érzed a különbséget.
2018. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A fénykép több dolog miatt is tud szépíteni ha hozzáértő használja, vagy csúfítani ha nem ismeri az ember. Nem véletlen külön szakma.

Először is minden kamerának van egy szöge. Azért mert egy kamera lencse sose lesz egyenes. Ez nagyban befolyásolja a képet, főleg közelről. Nyújtja/kerekíti az arcot akár. Ha nézelődsz közösségi médián akkor a dúrván közeli szelfiken majdnem minden csajnak akkora homloka van hogy majd mikor céget alapítok azokat fogom kibérelni olcsó reklámfelületnek.

A másik amiért a tükörben szebbnek láthatod magad mint egy képen az azért lehet mert a kép egy konkrét pillanatot emel ki. Ott sokkal jobban előjönnek a hibák. Ha érdekel konkrétan mire gondolok akkor nyiss meg bármilyen youtube videót ahol egy ember a kamerába mondja a monologját. Teljesen normális, helyes emberek. Aztán állísd meg a videót, és nézd meg jobban a pillanatképet. Ugye hogy minden apró grimasz, tökéletlenség jobban kiütközik?


Persze a tükör meg tükrözi az arcod... de szerintem az reálisabb. Ha meg teljesen reális képet szeretnél akkor egy távoli, nagy felbontású kép lehet a megoldás. A 20 centiről szelfizgetés mindig torzítani fog, kivéve ha egy magaddal azonos méretű lencsét használsz.

2018. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy videó, mert azon látszik hogyan gesztikulálsz, milyen fejeket vágsz.

Nekem tükörben és fotón is aranyos fejem tud lenni és aránylag szép, mivel tudom, hogyan pózoljak előnyösen. Aztán láttam magamról egy videót, amin beszélek, borzalmas volt, mint valami retardált néni.

2018. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megvilágítástól függ, én tükörben és fényképen is átlagos vagyok, csak szelfin vagyok kuva ronda, de alighanem az lesz a háttérben, amit a fotós hozzászóló mond.
2018. jan. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ez is ritka ezen az oldalon
2018. jan. 30. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!