Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Várjátok már a a sok sok...

Várjátok már a a sok sok Valentin napos kėrdėst?

Figyelt kérdés

2018. jan. 30. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, megjött az első Valentin napi kérdés...
2018. jan. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ez az első. Láttam már egy hova utazzunk Valentin napkort... Lassan befut a többi, mit vegyek, mit főzzek, hova utazzunk, megkėrjem e, pont ma lellett szakítania kėrdės. Szal van aki szereti ezeket olvasni?
2018. jan. 30. 07:58
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Várjátok már a sok sok "várjátok már a a sok sok Valentin napos kėrdėst"?
2018. jan. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó igen, nagyon. Ennyit fogok belőle érzékelni: Blabla a párom...jajjaj egyedül vagyok...meg akarok halni...blabla.
2018. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alig várom. Már unatkozok amióta nincsenek "ti is egyedül töltitek a szilvesztert?" kérdések
2018. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén, ennek a kérdésnek mi értelme volt?
2018. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én letojom a Valentin -napot. Az se érdekel, hogy írnak ki vele kapcsolatban kérdéseket, avagy nem. Most is csak azért írok ide ehhez, hogy az érdektelenségemet kifejezzem. Persze a lehetőségét még fenntartom, hogy valentin-napi kérdésekhez is beírjak még, hátha el tudom látni hasznos válaszokkal a kérdezőt, de alapvetően a Valentin-nap engem nem érdekel. Picit szerintem álszent, hogy kijelölünk napokat, és csak azokkor szeretjük egymást. Miért nem lehet minden nap, egész évben? Egyáltalán minek ajándékkal bizonygatni a másiknak? Az ajándékozást én úgy képzelem, hogy "Há, de jó lenne őt most meglepni valamivel!" vagy "Hú de szép az a váza, megveszem neki, biztos örülni fog." És tehát így nem ünnephez kötődően, hanem spontán, hirtelen felindulásból, amikor úgy érezzük, hogy "há', ez így most de jó lenne."; és akkor nem ünnepért, meg azért, hogy "kötelező", vagy úgy illik; meg "úgyis van fölösleges költőpénzem, akkor veszek neki karira/bmien ünnepre/ ajándékot, bár utálom." Szóval, amikor szívből, magától eszébe jut, meglepi a másikat, mert szereti, és nem mert elvárás. Én majd így képzelem a Valentin-napjaimat is; ha majd lesz párom. Szerintem nem fogjuk tartani. Ugyanolyan nap lesz, mint máskor; mert kit érdekel, hogy "elő van írva, hogy mikor szeress". "(Mert máskor amúgyis képtelen vagy, de ezegyszer próbáld meg.)" Ja meg pajtim szokta mondani, hogy le van írva valahol , hogy szeress; de ő azt szokta mondani másoknak, "arra kérlek, ne szeressél. Úgy ahogy te tudsz úgy ne csináld. Mert az barterüzlet. Azért ad, hogy kapjon. Mondok neked egyszerűbbet, mert olyat nem kérhetek, hogy csinálj olyat, amit nem tudsz. Mondok könnyebben kivitelezhetőbbet. Tudsz-e gyűlölni? Na, akkor arra kérlek, hogy azt ne csináld. Így egyszerűbb, azt kérni, hogy ne csinálj valamit, amit tudsz." Valahogy így szokta megfogalmazni. És a nem gyűlölés az már hasonlít a szeretethez. Vagy lehet, hogy pont az, azt én nem is tudom.
2018. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*A válasz elejét még nem gondoltam át, csak folyamatosan írtam, ahogy jöttek a gondolatok.
2018. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem várom. Eleve gyűlölöm azt a napot.
2018. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Nem, mert nem érdekel. A valentin nap után leárazott édességek viszont annál inkább :,D
2018. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!