Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismét Valentin napos kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismét Valentin napos kérdés következik. Milyen programot érdemes szervezni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek és nekem is ez lesz az első Valentin napunk,soha nem volt senkink ilyenkor.Én megmondom őszintén,telibe sz*rom az egész Valentin napot,csak egy hülye amcsi szokás,emiatt nem is érdekel..Viszont látom barátnőmön,hogy neki ez fontos lenne.Emiatt szeretném valamilyen színes programmal emlékezetessé tenni neki ezt a napot.Hová lehetne elvinni Budapesten,hogy legyen egy kis romantikus beütése is a dolognak? Vagy csak maradjunk otthon,gyújtsunk néhány gyertyát,és egyszerűen csak élvezzük egymás társaságát? Ja,és programhoz ahhoz mérten adjatok tanácsot,hogy még csak 15 évesek vagyunk..érdekes lenne így beülni mondjuk egy komolyabb étterembe.. :D

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2010. febr. 2. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
hmm...még fiatalok vagytok,tényleg érdekes lenne két 15éves beüljön étterembe,szerintem inkáb maradjatok othot gyújtsatok gyertyát vagy menjetek sétálni egy parkba vagy valami romantikusat csináljatok a lényeg hogy 1üt legyetek!
2010. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyertek át hozzám:D:D:D Valentin napkor születtem,belépek a 2X-esek világába,szóval nagy szülinapi bulit tartunk a kocsmában!!:D
2010. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjetek a Tescoba!
2010. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17:19 énis valentinnapkor születtem:D
2010. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!