Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok első horrorfilmnek?

Mit ajánlotok első horrorfilmnek?

Figyelt kérdés
14F. melyik horrorfilmet nézzem meg először, ha még soha ez előtt nem néztem horrort? S.O.S.

2018. jan. 30. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Fiú :D Ez egy kicsit lightosabb
2018. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy nagy horrorguru, de pl. a Végső állomás első rész elég emészthető és a sztorija sem egy akkora nulla, kicsit a thriller-horror határán mozog. Tudom javasolni, ha kalsszikusabb tinihorrorszerűségre gondolsz.

Vagy egyesek szerint horror az Interjú a vámpírral is, ami szerintem kissé wtf (inkább dráma), de mondjuk még tvállájt előtti vámpírok vannak benne és meg is csócsálnak pár embert, úghogy mai szemmel lehet, hogy már az :D

2018. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is A fiú-t ajánlom. Youtube-on fent van végig.
2018. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyenesen át. (az új)
2018. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiú szerintem inkább thriller, mint horror. Gyerekjáték, Péntek 13, Az ördögűző, Rémálom az Elm utcában, A kör.
2018. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy tanár ismerősöm mesélte, hogy mikor megkérdezte a kisiskolásokat, melyik horrorfilmet szeretik, szinte kórusban a texasi láncfűrészest kiabálták ! Én ezt ajánlom
2018. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kör
2018. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Esti Híradó
2018. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Adsz vagy kapsz

Aranyosak benne a ... hát a mindenféle nem emberek :)

2018. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!