Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkanapok előtt hány órát...

Munkanapok előtt hány órát szoktatok aludni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 18:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12-őt
2018. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Hànyni szoktam előtte, hányni..
2018. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mostanában 6-7, mert éjjelekig netezek fölöslegesen. A legoptimálisabb 22-kor való lefekvés lenne, akkor kijönne kb. 8-9h. alvás.
2018. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Két teljesen eltérő munkát is végzek.

Ha grafikusként dolgozok projekten akkor 8 órát simán. Vagy amennyit akarok. Mert szabadúszó vagyok. Bagolyként hajnalban/reggel megyek aludni. Az hogy saját magam osztom be az időmet maximálisan kompatibilis ezzel.


Viszont időszakosan elvállalok rendezvénybiztosítást, mint biztonsági őr. Akkor nagyon keveset alszok. Kivéve persze, ha estére kell menni. De ezt a melót már ritkán csinálom.

2018. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mivel állandó délutános vagyok, így 10 órát. Végzek a melóval 10-kor, hazaérek 22:45-re. Elalszom éjfélkor és reggel 10-kor kelek. :) Aztán indulok 13:00-kor melóba.

Tudom hogy így alig "vagyok" otthon, de meg van ennek az előnye: nagyon gyorsan telnek a napok, így hétfőből pikk-pakk péntek kesz, mint most. :D

2018. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindig 6 körül kelek munkanapokon és kb mindig 11 körül fekszem. Szóval kb 7 óra. Néha könnyen felkelek, néha meg 20 percig fetrengek és küzdök hogy felkeljek.
2018. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!