Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem engednek...

Mit csináljak ha nem engednek a baratnomnel aludni? 13F

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Engem meg a barátommal nem. Pedig soha nem adtam okot arra hogy azt higgyjék terhes leszek


Jól tanulok, diák melózok, segítek a házimunkában, keveset gépezek/tv-zek/telefonozok és nem igazán lázadozok,lázadoztam.


Ilyenek. Nekem már csak 1 év, kibirom, ahogy te is. De amúgy te még elég fiatal vagy hozzá, nem is csodálom hogy nem engedik. Esetleg követheted a példámat, több esélyed lesz


17/l

2018. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
semmit. 15 eves vagyok, d ennyi idosen en sem engednelek h a bartnoddel aludj. Kepzeld nekem sem engedik h a baratommal aludjak. Egyepkent irhatnal kicsit bovebben is, talan meg segiteni is tudnank. Han eves a baratnod? Miota vagytok egyutt? A szuleid miert nem engedik? Mondtak valami indokot is azon kivul h gyerek vagy? Vallasosak esetleg? Ha nem engedik nem sok mindent tudsz tenni amig ok tartanak el. Leulhetnel veluk beszelgetni, hatha mennel vele valamire. Bar ha mr eldontottek, akk a beszelgetes se swgit mar semmit. Azert sok sikert.
2018. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Aludj otthon.
2018. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ne csinálj semmit, mert a felesleges vitatkozás és hiszti csak azt bizonyítja hogy még gyerek vagy. 13 évesen még kakaó jár a lefekvéshez és nem punci, egy 13 évesből hamarabb kinézik hogy felelőtlenül vagy véletlenül felcsinálja a barátnőjét mintha 5-10 évvel idősebb lenen.
2018. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Akkor ébren kell maradnotok... (Egy kis energiaital majd segít!) :)))
2018. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Te semmit, még kisgyerek vagy. Gondolom, barátnőd sem idősebb. Természetes, hogy nektek még tabu a dolog.
2018. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
13 éves az mi? Felnőtt? Ugyan már... de te sem lehetsz idősebb, hogy így ugrottál rá.
2018. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem.
2018. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Fogadd el, hogy ezt a szülők nem nagyon engedik a 13 éves gyereküknek.
2018. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13 evesen meg korai. Mindenki erik hozza, es mas is vagyik dolgokra foatalon. Na de nem durr bele bumm modjara egeszseges ezt csinalni. Persze egy gyerek mindent azonnal akar, hiszen gyerek ;)
2018. jan. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!