Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok! Leírnátok, mi a...

Fiatalok! Leírnátok, mi a jóistent jelent a WTF?

Figyelt kérdés
Számtalanszor találkozom ezzel a rövidítéssel itt, de nem igazán tudom, mit jelent pontosan. Előre is köszi a választ.
2018. febr. 2. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi lenne ha bepötyögnd abba a kib4szott google keresőbe mondjuk azt hogy “internet szlengek” vagy “wtf mit jelent”, vagy “internet rövidítések”, az már le se merem írni, hogy “wtf meaning”...
2018. febr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Zoli780806 ***** válasza:
37%

Jóisten és WTF egy mondatban.


Grat!

2018. febr. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11 és 12-es válaszoló. Mivel nem voltam tisztában azzal, hogy mit jelent, ráadásul eszembe sem jutott, hogy van ilyen gyűjtemény a googliban, gondoltam, ti itt egyből tudtok válaszolni. Nem szoktam felesleges kérdéseket feltenni, amit ki lehet keresni, azt meg is teszem.

A jóistent pedig nem úgy írtam, hanem én is szlengként.

Mondjuk ha tudom a pontos jelentését, akkor nem írom egymás után a két szót. Ennyi.

2018. febr. 3. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!