Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság a fiatalok körében...

Manapság a fiatalok körében (max 30 éves korig) mennyire divat rádiót hallgatni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 17:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
attól függ. Nem hiszem, hogy a többség a Kossuth Rádiót hallgatja. szerintem a fiatalok reggel meghallgatják a Balázsékat, de napközben mivel ugyan azokat a moslék számokat adják, max kínjukban hallgatják az emberek, pl melóban. de aki teheti, vesz hangfalat és saját zenét hallgat.
2018. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem hallgatok balázsékat meg a másik okos társaságot sem, a kora reggeli öncélú vihogás nem jön be. Petőfit szoktam az autóban vagy cd szól, más nem.
2018. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Balázsékat meghallgatom, a többi nem érdekel.

Ha lenne valami vállalható műsor azt szívesen meghallgatnám, régen voltak jók.

Danubiuson, slágeren...

26/f

2018. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem divat.

Majdnem minden reggel és délután hallgatok rádiót a buszon, de csak azért, mert a sofőr is hallgatja.

Önszántamból hetente max 2-3 órát azok is külföldi adók a nyelvtanulás miatt.

2018. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Én ha kocsiban ülök, szoktam hallgatni a Petőfi rádiót reggel amikor beszélgetnek, mert jó témákat dobnak fel, meg elég vicces is. De a zenék nem jönnek be. meg amúgy is minden nap ugyan azokat ismétlik. Ha nagyon muszáj hallgatom, hogy el ne aludjak útközben, de inkább telefont vagy pendrájvot csatlakoztatok és arról megy a zene

23F

2018. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Legfeljebb más autójában fordul elő. Önszántamból nem eröltetem.
2018. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Metionin ***** válasza:
70%
A legtöbben szerintem melóban, buszon és a kocsiban hallgatják. Én is csak a buszon szoktam néha hallani de általában akkor is a saját zenémet tolom fülesen. Sajnos amit szeretek, azt nem preferálja a rádió.
2018. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez nem divat, de én el tudom képzelni, hogy sokan hallgatnak, pl főzés közben, vagy reggel akár munkába menet. Meg hogy na jó, van akiknél tényleg divat, hogy meghallgatják, hogy mik a legújabb "trendi"-zeneszámok, hogy képben legyenek. Vagy ha valakinek van pl kedvenc műsorvezetője, akit bír, meg érdeklik a nagyvilág hírei pl, vagy nem akar semmit se kapcsolgatni, csak lazulgatni akar, és akkor a rádiót az elég, ha egyszer benyomja, már ha van neki, vagy akár neten is hallgathatja, de nem biztos, hogy eszébe jutnak ezek a dolgok, esetleg akarnak nyerni valamit, vagy vicces a műsor, vagy érdekes témákat dolgoz föl, akár mind a kettő, akár simogatja az egójukat, hogyha az egyik műsorvezető is az ő álláspontjukon van. Amúgy tényleg nem tudom, alig beszélgetek eleve emberekkel, ez meg tehát még annyira se szokott felmerülni, mint másik témák, szóval nem tudom. Ja meg még lehet, hogy pl vkinek bejön egy adott műsorvezető szókimondó stílusa, vagy jó kérdéseket tesz föl érdekes interjúalanyoknak akár.
2018. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem 30 évesen már nem "divatból" csinál valamit egy normális ember.


Amúgy én időnként munkában hallgatok, vagy ha kocsival megyünk valahova. Régebben volt olyan munkahelyem ahol egész nap egy gép mellett álltam mint egy robot, akkor folyamatosan rádiót hallgattam. Mostani munkám társaságban telik meg sok telefonálgatással.


Na meg én is Balázsékat meghallgatom, aztán 1-2 beteszek saját zenét. A legnagyobb bajom a rádió felhozatalával, hogy van maximum 10 szám, amit játszanak egész nap egy héten keresztül. És mikor már 1 óra alatt 3-adjára hallom ugyanazt az több mint unalmas.


Igazából amikor gép előtt vagyok akkor saját zenét, youtubeot hallgatok, vagy TV műsort teszek be háttérzajnak.

2018. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

27/7 Live hardstyle radio


A legjobb !

2018. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!