Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez kapuzárási pánik, vagy...

Ez kapuzárási pánik, vagy életszemlélet változás?

Figyelt kérdés

Egy ideje beköszöntött a "ha most nem, akkor mikor" korszakom. Nem halasztgatok semmit, mindent gyorsan megoldok. Ha van egy ötletem, hogy hogyan tehetném ütőképesebbé magam, rögtön igyekszem megvalósítani.

33 éves vagyok és akarok egy új nyelvvizsgát is. Minél hamarabb.


2018. febr. 4. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Önmagad válaszoltad meg: "ha most nem, akkor mikor"


Ez még nem kapuzárási pánik, de hasonló. Én is 32 vagyok és hasonlókat érzek. De szerintem a kapuzárási pánik szarabb lesz :D

2018. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha azt nézem, nekem most, 27-28 évesen jött el az a korszak.


Régebben otthon ültem, semmire nem volt pénzem, sehova nem mentem. Most előző években mióta dolgozom folyton túrázom, kisebb társaságban vagyok, ha kell valami megcsinálom, megveszem.


Én nem érzem hogy pánikosan, kényszerből csinálnám ezeket, szimplán úgy vagyok én is, hogy egyszer élünk, mire várjak, miért maradjon ki az, ami eddig kimaradt, miért ne pótolhatnám be?

2018. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!