Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek elveszettnek érzem...

Mit tegyek elveszettnek érzem magam, megváltoztam?

Figyelt kérdés
Ilyen hangulatváltozásaim vannak. Egyik nap vidám, mosolygós vagyok másnap pedig mint egy agyhalott. Reggelente mikor felkelek is világvége hangulatom van, a suliba a barátokkal jól érzem magam, mert elterelik a figyelmem. De mikor hazajövök elkezdem magamat unni. A tanuláshoz sincs semmi motiváltságom és egy kicsit félek, hogy ezzel lerontom az átlagom. Meg unom az életet a tesit se élvezem meg valahogy már a hétvégék is olyan semilyenek. Nem történik semmi. Persze ugye van amikor jó kedvem van.

2018. jan. 29. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet bipoláris depresszió okozza.

Keress fel egy szakembert!

2018. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kamaszkor ilyen.Teljesen normális érzések.A mai világban a fiataloknak nem könnyű, céltalanok lesznek.

Én már felnőtt vagyok, munkám van amelyet jól ellátok, családom. Mégis sokszor ugyanígy érzek.De mindig össze kell szedni magát az embernek és tenni a dolgát, célokat keresni és kitűzni maga elé.

2018. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!