Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az arab, déli típusú emberek...

Az arab, déli típusú emberek szebbek mint a fehér ember?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Így van , mindenki esztétikusabb okosabb megnyerőbb mint az európai rassz .
2018. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Szubjektív,

Szerintem a fehér emberek szebbek, mint a déli, mediterrán típusúak.

2018. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ott is szépek meg itt is. Nem értem a kérdést!


Amúgy ne legyél már ilyen szűk látókörű! Fehér, tehát ha valakinek világosabb a bőre, az egy recesszív tulajdonság, nincs kontinenshez kötve, ezt nem tudom hányszor kell még elmondani! Láttam már nem egy olyan arabot, akinek szőke és kék szeme van, ÖRÖKÖLTE. Láttam még ilyen pakisztáni lányt, iráni ill. afgánt is!

Láttam jász meg kun származású magyart, akinek negró is világítana a szájába.


Tehát a kérdés ellentmondásos.


Kérdés helyesen megfogalmazva: A déli típusú emberek szebbek, mint a világosabb bőrűekkel rendelkező emberek?



CSAK AZT NEM ÉRTEM, KINEK VAN ANNYI IDEJE, HOGY EZEN GONDOLKOZZON VASÁRNAP DÉLUTÁN, DE TÉNYLEG...

2018. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Jaja, azért basznak kecskékkel mert olyan szépek.

Mondjuk nem az olaj sejkek fiait kell nézni akik 20 éves korukra 15 plasztikai műtéten estek át, hanem a belterjes átlag polgárt a tokaszakállával meg deformításaival

2018. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem, arabosak cigányosak.

A legutolsók

2018. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Van egy ismerősöm. Rehannak hívják. Rettentően buknak rá a lányok, pedig nem a legszebb kinézetű... de az európainak exotikus.


Ez ízlés kérdése. Nekem a kifejezetten fehér bőrű vörös lányok jönnek be a legjobban, ami szintén ritkaság Magyarországon.

2018. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Női szemmel szerintem az arab, fekete és latin-amerikai nők sokkal szebbek, mint az Európaiak, de ez szubjektív. Ami a férfiakat illeti... közülük is előbb mondom az átlagot nézve egy hírekben mutogatott, körözött arab bűnözőre, hogy van benne valami, ami megfogja az embert, mint egy utcán szembejövő magyarra.
2018. febr. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!