Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már nem tudok egy bonyolult...

Már nem tudok egy bonyolult mondatot ertelmezni, nincs türelmem egy arcot lerajzolni, egyre szarabb es silanyabb verseket irok, ez a depresszió miatti szellemi hanyatlas?

Figyelt kérdés
Nincs erőm es türelmem semmihez
2018. febr. 4. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Multkor irtam neked privatot de nem valaszoltal. Ezek utan en a kisujjam nem mozditom meg erted.
2018. febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
1. válaszoló, pedig legalább egyszer meg kellett mozdítanod ahhoz, hogy leírd ezt a kommentet :D Padumm tsss...Na jó, tudom, szar volt xd
2018. febr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Az biz
2018. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Ami nem megy azt nem kell erőltetni! Nem kötelező ám mindenkinek írónak meg költőnek lennie, bár tudom ez most megint nagy divat lett.
2018. febr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy picit bővebben is írhatnál magadról és hogy mi is történt, mert így aztán még tanácsot is lehetetlen adni.
2018. febr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Mert nem érdekel valójában. A mai világ az azonnali impulzusokról szól, én is így vagyok ezzel.


De ha valami érdekelne, akkor lenne hozzá türelmed.

2018. febr. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert nem akarod csinálni, nemes egyszerűséggel ennyi. Nem kell semmit erőltetni.

Ha csak egy művészi ágat írtál volna, akkor mondanám, hogy lehet írói válság, de ez inkább divathóbortnak tűnik :D

Ahogy fentebb írták, nem kell mindenkinek művésznek lennie, akár divat, akár nem.

Keress valamit ami tényleg érdekel és ásd bele magad rendesen, amit meg nincs kedved csinálni azt ne erőltesd.

Nem is értem, én festek, de csak akkor, ha olyna kedvem van, mi a jó fenének ülni a vászon előtt és kötelezően bámulni? :D

2018. febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Vannak akiket a depresszió ihlet meg, ki tudja mi van veled ha nem te?
2018. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En mar túlmentem a depressziónak azon a fázisán. Ez már teljes fásultság. A többiek félreértik a kérdést.
2018. febr. 5. 12:17
 10/10 anonim ***** válasza:
A depressziót általában nem a szellemi hanyatlás jellemzi. Költők, zeneszerzők, írók, művészek milliói a depresszióból merítik az ihletet. Nem szeretném túlromantizálni a depressziót de szinte múzsájukként szolgál.
2018. febr. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!