Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon elegem van mindenből,...

Nagyon elegem van mindenből, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi nem akar összejönni az életemben. Igyekszem pozitívan állni a dolgokhoz, de már ettől is félek. Ilyenkor mindig történik valami rossz. Új év előtt elhatároztam, hogy változtatok, erre elvesztettem egy hozzám közel álló személyt. Úgy érzem, hogy csak vagyok, semmi célom. Sose voltam boldog, általános alsóban jártam pszichológushoz, de nem segített. Nem tudok megbízni az emberekben, amikor szomorú vagyok ellököm őket, és néha úgy érzem, hogy senkire nem számíthatok. 9.-ben elkerültem otthonról, de a kapcsolataim hasonlóak, mint régen, szóval velem van a baj, de nem tudom mit rontok el. Hogy tudnék új életet kezdeni? 17/L

2018. febr. 3. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem azt kell nézned hogy hova mehetnél, mert mindenhova viszed a lelki problémáidat. Hanem, hogy önmagadtól másoktól függetlenül, kellene megtanulnod "jól lenni". Én legalábbis ilyen típus vagyok. Ha minden rossz, egyedüllétre vágyom, olyan dolgokat teszek amik feltöltenek (jóga, rajzolás...stb), és csak aztán jöhetnek a kapcsolatok. :)
2018. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rám nagy hatással vannak az emberek, és kisebb konfliktusok is képesek tönkretenni a napjaimat, akár a hetemet is. Próbálom magamnak bebeszélni, hogy ilyeneket mindenki átél, és mindenkivel meg is történik, de mégse jobb.
2018. febr. 5. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!