Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember miért várja el,...

Sok ember miért várja el, hogy a másik keresse?

Figyelt kérdés

Nagyon sok emberrel beszéltem már a neten és a barátnőim közül is van olyan aki elvárja, hogy mindig én keressem.

Nem értem ezt a dolgot. A másik miért nem képes rámírni pl 3 naponta, hogy mi újság? Naponta nem is kérném mert nem történik semmi érdekes vagy ritkán. Kezd egyre jobban zavarni mert úgy érzem csak nekem fontos a másik én neki nem vagyok az. Úgy örülnék ha az ismerőseim vagy a barátnőim is rámírnának.

Lehet bennem van a hiba?


22/L


2017. júl. 7. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba, én ugyanezt érzem! A kérdésed nagyon jó! Hiába érdeklődök mások után, énutánam senki sem érdeklődik. De jobbat mondok! Amikor beteg vagyok, akkor is én kérdezem meg az egészségest, hogy hogy van, és nem fordítva. Sőt múltkor még kérte is valaki, hogy látogassam meg, miközben nem voltam jól, ő meg igen. Nem értem én ezt. Veled együtt várom a többi választ.
2017. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Láthattad a sok marha közhelyet a Facen: aki nem keres, az nem is akar veled beszélni. Na ez kb igaz. A legtöbb embernek megvan a maga 2-3-4 barátja akikkel tartja a kapcsolatot, a többiek haverok, ismerősök, cimbik. Ők akkor kerülnek elő, ha a barátaik nem érnek rá.
2017. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok minden mást is elvárnak az emberek...
2017. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Rengeteg ilyen ember van akik azt hiszik, hogy ha keresed őket akkor nem nekik jó hanem te mennyire meg vagy tisztelve. Túl nagy az arcuk aztán évekkel később ha épp egyedül vannak jönnek hogy: "jaj emlékszel rám? milyen jóba voltunk!" ...
2017. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egójuk miatt. Nincs benned semmi hiba.

Én már úgy csinálom, hogy aki keres engem, azt én is egy ideig, amíg kölcsönös az érdeklődés addig én is beleadom amit kell.

Bírom amikor valaki nagyon szeretne velem beszélgetni, de csak azt várja hogy én írjak mindig, ő soha nem keres, utána tönkremegy a kapcsolatunk mert ő képtelen bármit tenni, és még csodálkozik és sajnálkozik hogy nem beszélünk többet.

2017. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy azt várják, hogy te keresd őket, az is lehet, hogy egyszerűen nekik kevesebb beszélgetésre van igényük, esetleg jóval elfoglaltabbak nálad. Vegyünk pl. engem és az én barátaimat, nincs ilyen, hogy x időközönként ráírunk egymásra, akkor írunk rá egymásra, amikor beszélgetni szeretnénk vele, és akkor is tiszteletben tartjuk, ha a másik történetesen nem ér rá, de ettől még barátok vagyunk, és számíthatunk egymásra. A barátságot nem a sok beszélgetés teszi barátsággá.
2017. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fészen még haggyán.

Mondjuk ne legyen idejük ma de, hogy évekig nem jutsz eszükbe az pl fura.


Az üzleti életben nagyon komoly következményei vannak az ilyen egyoldalú dolgoknak.

Ha nincs kölcsönösség az feszültséget és eltávolodást hoz általában.

2017. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért várják el, mert hozzászoktak, hogy megkapják. Gondolom te is megadod nekik ezt, mert keresed őket.
2017. júl. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!