Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szeretnék menni külföldre...

Ki szeretnék menni külföldre dolgozni, kevés angol nyelvtudással hogyan jussak ki?

Figyelt kérdés

Nem vágyom semmiféle extra munkára, a legcsövesebb munkát is megcsinálom. Mosogatás, gyár, üvegház, virágszedés akármit.

Tudna valaki segíteni? Nem tudom hová fordulhatnék, hogyan induljak el.


Ki akarok szakadni a mostani életemből és pénzre is szükségem van. Voltam már mosogató, végeztem mindenféle piszkosmunkát tehát nem idegen számomra az aljamunka.


Olyanok írjanak akik dolgoztak már külföldön, vagy jelenleg is dolgoznak, vagy egyáltalán van róla valami fogalmuk.


21l


2018. febr. 5. 13:37
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és az országok amikre gondoltam: németország, ausztria, hollandia, anglia esetleg dánia, svédország, írország, skócia.


Tehát a fejlettebb európai országok.

2018. febr. 5. 13:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Haverom volt Londonban mosogatni. Egy hosszú skype-os meghallgatása volt előtte ahol nagyon panaszkodtak, hogy nem megy neki eléggé pedig beszél angolul, magyarokhoz képest a kiejtése is jó. Odakint egész nap dolgoztak, egy koszos kis lyukban lakott pár idegennel (nem angolokkal) amire szinte a teljes fizetése elment. Pár hónap után hazajött kb. pénz nélkül.

Másnak biztos jobban bejön.

2018. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ismerőseim évek óta kint élnek Amerikában (USA), egy szót nem beszéltek angolul mikor kimentek, ráadásul nulla végzettséggel, de jól megélnek pusztán takarításból, meg idősgondozásból. Tudom Európáról kérdeztél, de gondoltam megosztom.
2018. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Könyörgöm akik el akarják venni a kedvemet azok ne írjanak.

Nem 1 és nem 2 embert ismerek aki kiment és sose jönne vissza magyarországra lakni. Tehát akik le akarnak húzni inkább ne írjanak.

2018. febr. 5. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na de nem mindegy hogy hosszutavon akarsz kimenni lakni, vagy 3 honapra vagy csak 1 evre? Mas hozzaallas szukseges...
2018. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Először csak rövidtávra. 2-3 hónap mondjuk.
2018. febr. 5. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik kommentelő azt írta,hogy koreai

nyelvtudása van.Az itthoni cégek versengenek érte.

2018. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most költöztem egy hete Németország déli részére (Wüttermberg tartomány - Bodeni-tó, közel Svájc és Lichtersteinhez.

A neten kerestem egy közvetítő céget. Angol és német nyelvtudással közvetítenek (A1-B2 es nyelvismerettel olyan pozicióba ami a nyelvtudásodnak megfelel)

A kereset nettó 1400-1500 € + fizetett szállás. A kiutat neked kell állnod meg az első haviig a megélhetést.

Ha kell infó írj privit 😉

2018. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!