Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségivel és középfokú...

Érettségivel és középfokú angol nyelvtudással munka?

Figyelt kérdés
Nekem már többen mondták, hogy ilyen "kompetenciákkal" már milyen jó irodai állásokat lehet találni. Elmondaná valaki, hogy HOL? Még egy recepcióstól is már 3 nyelvet várnak...

2016. ápr. 9. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Irodai adminisztrátornak simán felvesznek, ha van hely. Oda meg elég annyi, hogy tudj írni, olvasni, és el tudd indítani a Wordot és Excelt.
2016. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább vendéglátóban lehet elhelyezkedni így, mint pultos, vagy pl fagyizókban. Persze befuthat 1-2 kisebb irodai munka, de a legtöbb helyre kérnek valamilyen végzettséget. Én javaslom, hogy csinálj egy OKJt. Amúgy ha olyanok a kapcsolatok, akkor tényleg bárhova el lehet jutni.
2016. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tervezem az OKJ-t, de muszáj munkát is találnom, nem várhatok vele addig, ameddig meglesz az OKJ. Egyébként a profession- ön eléggé körülnéztem és tényleg vannak munkák szép számmal. Csak azért, mert nem akarok már olyan munkahelyre menni (pl gyár), ahol 8 általános az elvárás, mert semmi fejlődési lehetőség nincs az ilyen helyeken. Irodai munkára szakirányú végzettségem nincs, de van egy OKJ-s végzettségem, ami ráadásul emelt szintű (3 éves), szóval ha valaki megnézi az önéletrajzom egyből látja hogy nem vagyok debil. Viszont a szakmámban nem tudok elhelyezkedni.
2016. ápr. 10. 19:00
 4/4 A kérdező kommentje:
ECDL start vizsgám is van, középfokú angol nyelvvizsga, B jogosítvány.
2016. ápr. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!