Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az anyam kevert szorongasos...

Az anyam kevert szorongasos depresszioba taszigalt. Mit lehet kezdeni egy ilyen novel?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem normalis. Mar a baratomat is idegesiti. Ott vagyok baratomnal es akkor zaklat,irogat es allandoan elrontja a kedvem. Reggelente bejon a szobamba es ram ordit hogy “na mi van nem mesz dolgozni? A k***rva eletbe mar,ilyen idiota gyereket. Kimegyek a konyhaba es akkor flegmazik meg ordibal. 21 eves vagyok es nem bir ugy kezelni. Egyszeruen elegem van. Miatta kellett ott hagynom az egyetemet. Minden hetvegen ordibalt velem hogy azonnal hagyjam ott,es menjek el az aldiba dolgozni. En mar tikkeltem,szorongtam,feszengtem. Ott hagytam mert emiatt nem tudtam megcsinalni a vizsgaimat.

Utana azt kaptam meg hogy semmi nem lesz belolem,a barataim mar mind diplomasak en meg itt allok minden nelkul. Utana 2 napra mar azzal cseszegetett hogy “na talaltal mar munkat?” Es ezt kb naponta 3x megkerdezte. Most talaltam egyet,egy call centereset de nem tetszik neki. Allandoan zaklat facebookon,mikor baratomnal vagyok hogy maradjak ott,dolgozzak ott,koltozzek hozza. O mar a nyugdijas eveit akarja elni. Elrontom az eletet... soha semmi nem jo neki.

Tegnap elmentem pszichiaterhez. Jol elbogtem magam hogy szetcseszte anyam az eletem,es megkerdezte o is hogy vajon mi lenne jo anyamnak. Ettol sirtam el magam.

Kevert szorongasos depressziot allapitott meg. 21 evesen. Jol tonkrecsesz lelkileg. Tesom is skizofren,bar nem tudom ennek mennyi koze van az egeszhez de erdekes hogy anyu nem birt egy egyeszseges gyereket sem nevelni.

Marmint mentalisan egeszsegeset.

Ti mit tennetek egy ilyen szornyeteg mellett? Energiavampir.

21/L


2018. febr. 6. 07:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Milyen az a kevert szorongasos depresszio?
2018. febr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
En kizarnam az eletembol az anyamat! Hidd el, jobban jarsz te is.
2018. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

De hogyan ha ra vagyok utalva? Azt mondja amig az o kenyeret eszem azt kell tennem amit o mond.

De ha ezzel kikeszit idegileg akkor is?

Vissza akarok menni egyetemre es arra kell gyujtenem penzt. Nem tudok elmenni innen

2018. febr. 6. 07:45
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gondolkozz. Értem hogy vissza akarsz menni, de mivel semmi sem változott ezért ugyan úgy ott hagynád vagy nem tudnál koncentrálni. Ilyen esetben a legelső prioritás a költözés. Ki lehet fogni jókat, költözz össze más fiatalokkal vagy a barátoddal. Vagy esetleg rokonhoz? Ennél minden jobb.
2018. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Gyulolom az anyamat. Most is idegel. Ordibalt velem tegnap este hogy adjam oda az orvosi papirt,amit a pszichiatertol kaptam. Rendesen ordibalt velem. Most meg mar az egesz csalad tudja hogy pszichiaternel voltam. Mindenkinek elmondta. Egy budos pletykas venasszony. Anyu ferje is tudja. Ez egy intim dolog konyorgom...es a hulye fejevel nem fogja fel. Mindjart bogok
2018. febr. 6. 07:51
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Anyukáddal valószínűleg semmit nem lehet csinálni, de veled igen. Igyekezz a lehető legkevesebbet vele lenni, tényleg keress egy állást. Akkor nem is leszel otthon sokat + még pénzed is lesz. Aztán költözz el otthonról.
2018. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mas elott kiabal velem hogy azonnal adjam oda a receptet hogy kivaltsa a gyogyszert amit felirt mert felesleges volt elmenni. En 21 evesen nem fogok gyogyszert szedni. Foleg nem frontint. Mert azt is irt fel. Nem fogom leszedalni magam. De legalabb mar tudom mi bajom van. Most orditott a kocsiban velem hogy nem leszek normalis ha nem szedem be. Mondtam neki hogy akkor lennek ujra normalis ha o is felnott ember modjara viselkedne. Ruhellem!!!!
2018. febr. 6. 07:54
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Koltozz el alberletbe, dolgozz, egyetemet diakhitelbol is csinalhatod! De ha nem csinalod meg, az sem baj.
2018. febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem és kolesz ?

Jobb ötletem hirtelen nincs.

2018. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Hat ha egyetemre megyek akkor mellette mindenkeppen dolgoznom kell,szoval a nappali kiesik.

Jogot jeloltem meg levelezon ( mert ezt csinaltam elotte is )

2018. febr. 6. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!