Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan használjátok aktívan a"...

Sokan használjátok aktívan a" Tesz-vesz"-t vagy akár a "Vaterát"? Milyen eredménnyel, érdemes foglalkozni az oldalakkal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a lányom szobájának a falára rendeltem dekorációkat a teszveszről. Jól szét kellett nézni, mert árulnak baromságokat, de végül nagyon szépeket szereztem.

Rendeltem Transformerseket is, azokkal már nem voltam túl szerencsés. Az egyik sokkal kisebb, mint vártam, a másiknak pedig csúnya volt a doboza.

2009. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ott vettem a kiságyat, babakocsit, és sok szép babaruhát is. Eladásban nem vagyok túl jó, rengeteg cucc van, de azért néha vesznek is:)
2009. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én ott vettem babakocsit, pihenőszéket, piperecuccokat, falra dekorációt, rengeteg babaruhát... mindenfélét!

Jól meg kell nézni kitől vásárol az ember. Én még pórul nem jártam szerencsére! Bár nem postáztatok, mindenért személyesen megyek, így biztibb nekem.

2009. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat vássárolok,sok ruhát,kiságyat vettem pl.

De az eladás nem megy olyan jól

2009. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a fizetésdolog hogy megy? Mindig kell hogy legyen pénz a számlámon, vagy tartozhatok is....kicsit bonyorult.
2009. nov. 5. 18:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vásárolni is szoktam,de főleg eladok,gyerekruhát.Érdemes sztem vásárolni is és eladni is.Az utóbbihoz kicsit több idő kell,mint egy telefonnal összecsapott kép és egy két szavas leírás,de kis időráfordítással szépen lehet keresni vele.Vásárlásnál feltétlenül kérdezni kell ha valami nem tiszta,vagy pluszban érdekel,és meg kell nézni az eladó értékeléseit.

A fizetés nálam úgy van,h aki befejezte a vásárlást-van aki több hétig gyűjtöget,mert folyamatosan töltök fel-,annak megírom a szükséges adatokat,ár,postaköltség,számlaszám,ill az egyéb fizetési lehetőségeket.Nem várom senkitől,h postafordultával utaljon is,de azért max 2 héten belül illik elintézni.Ha megérkezett a pénz,1-2 napon belül postázom a csomagot.

2009. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Hihetetlen, hogy 5000 ft lehet venni babakocsit meg ilyenek....Mindenesetre megpróbálkozom.
2009. nov. 5. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szia :) én is ott vettem a babakocsit :) Nagyon nagy szerencsém volt, hajnalban járt le, így kevesen licitáltunk rá és én nyertem :) 16.000.- 3 funkciós autósüléses, téliesíthető babakocsit vettem :) boltban ez 90.000.- lett volna :)

vettem még baldachint, fejvédőt, most bundazsákot keresek :)

eladni is rendszeresen szoktam, de nem baba cuccokat (még)

Nem kell, hogyx mindig legyen pénz a számládon, ha megnyertél egy licitet, elmész a bankba és teszel be pénzt. Én azt szoktam, hogy egyszerre van az utalás és a póstázás :) szerintem ez a legkorrektebb. persze a babakocsinál számított, hogy személyesen át tudjam venni, de 3 ruginál már nem annyira :)


sok sikert!

36h km:)

2009. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve mióta a fiam született mindent ott veszek meg. Nagyon jó dolgokat lehet kifogni nagyon jó áron. Ja és eddig közel 1000 adás-vételem volt és csak egyszer fáztam rá, de az sem volt egy nagy tétel. Szoktam olyat csinálni, hogy valami megtetszik egy bababoltban, de túl drága akkor direkt arra keresek rá. Általában megtalálom és töredék áron megveszem. :)
2009. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!