Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért izgulok, ha telefonálni...

Miért izgulok, ha telefonálni kell?

Figyelt kérdés
Ha engem hívnak semmi bajom, de ha nekem kell hívni (munkaügyben, nem ismerőst), akkor elkezd dobogni a szívem erősen, izzadok, és megváltozik a hangom. Mivel javíthatnék a helyzeten?
2018. febr. 8. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit szorongsz, ennyi, sokan vannak így ezzel (én is). Meg fogsz lepődni, de azzal tudod csökkenteni ezt a szorongást, ha minél többet telefonálsz. Én mindig teszek a kezem ügyébe egy pohár vizet, és telefonálás előtt pár nagy levegő, majd egy kis relax, aztán hajrá.
2018. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Én is így voltam vele, bár a mai napig kerülöm a telefonos szituációkat. Aztán egyszer az élet rákényszerített egy telefonos behajtós munkára. Egyszerűen muszáj volt, kellett a pénz, ennyit tudtam. Ott megtanultam ezt a lámpalázat leküzdeni. Talán te is próbálj minél többet telefonálni, ügyfélszolgálatokat, ilyeneket.
2018. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel. Dolgoztam call centerben is, de nem lett jobb semmivel.
2018. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Amióta call centerben dolgoztam semmi ilyen probléma nincs :)

Felesleges félni, nem fognak megenni

2018. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is voltam call centerben, ott megszoktam, igazából mindenkinek ugyanazt kellett mondani.

Szerintem az ismeretlentől félek.

2018. febr. 8. 14:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek telefonálni, anyukámon kívül kb senkivel. Élőben könnyedén eltársalgok mindenkivel, de telefonálni... Mondjuk én tudom magamról, hogy azért van, mert zavar, hogy nem látom, a másik hogy reagál, a hangsúlyból meg (számomra) nehéz megmondani az ilyesmit.
2018. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Utálok telefonálni és azt is, ha engem hívnak. Persze a legszűkebb ismerőseimtől elviselem, de frászt kapok, amikor 2-3 percnél hosszabbra nyújtja valaki a mondandóját. Nem is tudok oda figyelni
2018. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Napi szinten ez a munkám, hogy telefonálok. Ajánlatkérések, műszaki tartalom egyeztetés, kapcsolattartás vállalkozókkal, megrendelőkkel. Mégis gyomorgörcsöm van, ha ismeretlen dolgot kell intézzek, ismeretlen helyre kell menjek, ismeretleneket kell hívjak. Meg ugyanezek, izzadás, dobogó szív.
2018. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ez miért lehet? Szorongás? Vagy evolúciós dolog lehet? :-)
2018. febr. 8. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont fordítva van, telefonban érthetően ki tudom fejezni magam, élőben meg próbálom gyors lezavarni😞 Még nem jöttem rá, mi lehet a gond.
2018. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!