Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nem egyedi eset, hogy ha...

Az nem egyedi eset, hogy ha nagyobb megpróbáltatás elé nézek (valami nagyobb ZH vagy vizsga), akkor egész nap nem bírok enni, mert annyira izgulok, ugye?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem egyedi :D Sokan vannak így. normális.
2016. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedi eset, nekem ilyenkor még hasmenésem is szokott lenni. Nem visszatarthatatlan, de elég kellemetlen.
2016. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nekem is megy sokszor a hasam. A legrosszabb pedig, amikor hangosan morog dolgozat közben.
2016. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egyedi egyáltalán. Mondjuk ha este van a vizsga és te már előző este óta nem ettől semmit, az nem jó. Egy-két falatot azért egyél, mert még a végén összeesel, de ha nem is, akkor se fogsz jól teljesíteni, az meg gondolom, nem hiányzik.
2016. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csokit szoktam enni, ha más nem megy le. A semminél jobb, kell az energia az agynak.
2016. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tessék megnyugtatni olyankor magadat !

Miért?

Mert csak egy vizsga,semmi több,nem az életedről döntenek.

tudom,stresszes,de akkor is.

Mi történik,ha nem sikerül?

Megpróbálod újra.

Ennyi.

Készülj fel mindig,amennyire tudsz,hogy minél nyugodtabban mehess neki.

2016. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!