Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kétszer becsipogtam a boltban,...

Kétszer becsipogtam a boltban, de nem loptam. Mi csipoghat?

Figyelt kérdés
Már rettegek boltba menni, borzasztó kellemetlen. Befele menet is csipogtam, azóta már 10-szer átnéztem a táskámat, és semmi olyan dolog nincs benne, amitől beindulhatna az érzékelőkapu. Második alkalommal direkt felhívtam a kasszás figyelmét, hogy befele menet csipogtam, remélve, hogy esetleg küldenek egy őrt, hogy átnézzék a táskámat, de nagy volt a forgalom, így nem is foglalkoztak vele. Még mindig csipogok, egyszer táska nélkül mentem a boltba, és akkor nem riasztott a kapu, így mindenképp a táskámban lehet valami. Amit ezen a héten vettem, és új dolog a táskámban: zsepi (csomagolóanyagot már kidobtam), Budapest bérlet és helyi buszbérlet. Lehetséges, hogy a bérletek riasztanának?!
2018. febr. 10. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a konyvemben maradt benne az a negyzet alaku lapos fem ize,vegul egy sportboltban kertem meg az ort h szedjuk mar szet a dolgokat h mi csipoghat, o talalta meg. Tapogasd vegig a taskad hatha maradt benne valami.
2018. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Metionin ***** válasza:
100%
Sok mindentől csipoghat, nekem volt már hogy jelzett könyvre, vitaminos dobozra (a belsejében volt valami fém cucc) meg munkahelyi belépőkártyára is. Nem lehet hogy valaminek a lopásgátló kis fém matricája a táskában maradt? A bélés alá is be tudnak csúszni.
2018. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez volt a következő tippem, a munkahelyi belépőkártya. De azt már 1 éve hordom magamnál, lehetséges, hogy "újraaktiválódott"?
2018. febr. 10. 23:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer a fülhallgatóm dobozában maradt a mágnescsík vagy mi és az csipogott
2018. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
Lehet ufó vagy.
2018. febr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mik vannak még a táskában? Van olyan, amit nemrég vettél? Van valamin vonalkód?

Ha legközelebb mész és becsipog, akkor megkérdezed az őrt, hogy próbáljátok ki, hogy mi lehet az.

2018. febr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmmel is volt ilyen, mindig becsipogott a boltokban, ami már nagyon ciki volt és elege volt belőle, hogy tolvajnak nézik, kipakoltatják a cuccait stb. Egyszer a Tescoban is jelzett a kapu és rögtön jöttek az emberek, hogy mi történt stb., és miután tisztázták, hogy nem lopott, akkor rákérdezett, hogy mégis mi lehet az oka. Majd mondták, hogy előfordul, hogy ruhákba, cipőkbe, táskákba, pénztárcákba tesznek valami kódot, amit nem távolítanak el és ez szokott beriasztani. Ki is derült, hogy a pénztárcájában volt egy ilyen, de nem látszott belőle semmi, szóval jól el volt dugva, a pénztárca belsejében, ezért nem szedte ki, mert kb. szét kellett volna cincálni az egészet. A bácsi mondta neki, hogy ezt lehet “hatástalanítani” vagy mi és ez meg is törtent, viszont elviekben újraaktiválódik és utána is volt, hogy becsipogott. Szóval lehet, hogy valami ilyesmi...
2018. febr. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a táska "papírja" csipog. Mármint amit belevarnak, hogy hogyan szabad mosni, hol készült, miből készült, etc... Azt csak le kell húzni valami dolgon, de ezt egy biztonsági őrnek tudnia kellene. Nekem néha az új felsők riasztottak be, nem volt lehúzva az a belevarrt címke, meg ha ki mosod az is jó.
2018. febr. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is könyv csipogott egyszer, de volt hogy a reptéren is becsipogott a kapu, és végigtapogattak :D Mondjuk azon röhögtem hisz tudtam hogy nincs nálam semmi olyasmi. Azt mondták van ilyen hogy téves.

Neked lehet az a kártya is, úgyhogy vagy kérdezd meg legközelebb, vagy ha úgysem használod, akkor ne hordd.

2018. febr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer a cipőm csipogott be, és nem is minden boltban, csak kettőben. Kiderült, hogy benne felejtettek valami eldugott helyen egy lopásgátlót...
2018. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!