Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20-30 közti férfiak hogy...

20-30 közti férfiak hogy álltok a gyermek vállaláshoz?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és csak olyan pasikkal találkoztam ebből a korosztályból aki azt állítja hogy soha nem akar majd gyereket. Remélem van olyan is aki nincs elzárkozva a gondolattól.

Ti hogy vagytok vele?


2018. febr. 11. 13:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Majd később akarok, de még ilyen fiatalon nem. 22f
2018. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
5%
Két hónapja született, 16 vagyok.
2018. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
pár évtizede még nem lett volna fiatal egy 20-30 közötti pasi a gyerekvállaláshoz, de teljesen megváltozott a világ. nyilván ebben a korban már simán lehetne családot alapítani, de a legtöbbjüknek mégis sokkal fontosabb az ivás, meg a csajozás, nem egy stabil párkapcsolat kialakítása, pláne gyerekvállalás. félnek elköteleződni, és úgy vannak vele, hogyha megkaphatnak viszonylag sok nőt, miért kéne egy mellett maradni örökre... később vagy megváltozik a gondolkodásuk, vagy nem, ma már bármi megeshet. de én pont ezért nem szeretem még a huszonéves korosztályt se, mert nagyon éretlenek, tisztelet a kivételnek, bár nem sok van, ez ha tetszik, ha nem, ha lepontoztok, ha nem. 30 felett kezdődnek leginkább az igazi férfiak. :) 19/L
2018. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

Eszem ágában sincs. Oké, keresek 350K bruttót, de azt se tudom, hogy mikor lesz ebből saját kocsim, lakásom. Nemhogy még egy gyereket is fenntartsak belőle.


24/F

2018. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
72%

A bátyám akart és van is már egy 3 éves kislánya. :)

17/L, a bátyám 29 éves.

2018. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

Fiatalon elhatároztam, nem kell gyerek. 30 évesen nem változott a véleményem: soha nem akarok gyereket.

30/F

2018. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

"30 felett kezdődnek leginkább az igazi férfiak. :) "


Jó nagy baromságot írtál kiscsaj. Egy gyerekhez (jobb esetben) az akaraton kívül egy anyagi háttér is kell. Ez egy huszonévesnek sokkal kisebb eséllyel lesz meg, mint egy pl. 35 évesnek.

Az, hogy te tizen pár évesen örülsz neki, hogy egy 15-20 éve dolgozó férfi a segged alá tol valamit tök természetes, de ne emiatt szólj le egy fiatalabbat. Akkora közhely baromság áradatot írtál most ide, hogy a pofám beszakad.

2018. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
7# ha már a közhelyeknél tartunk, akkor az sokkal nagyobb közhely, hogy "egy gyerekhez pénz is kell" :D szerinted 20-30 éve több pénzük volt a huszon, meg harminc akárhány éveseknek? nem, és elárulom, igaz, hogy létezik az infláció fogalma, de mégse volt sokkal könnyebb akkor sem az élet. egy gyereknek nem kellenek milliók. igen, sok költséggel jár, de ahogy már előttem is írta valaki, azért nem kell neki gyereke, mert pl. nem vett még kocsit se. előbbre helyeznek mindent az emberek, mint a gyerekvállalást, ez csupán erről szól. azért azt se magyarázza be nekem senki, hogy valaki csak negyven éves korára talál munkát, meg akkor lesz egy olyan anyagi háttere, amiből meg tud élni..... ezek csak kifogások. :)
2018. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%

A valóság az, hogy rengeteg fiatal komoly és hűséges típus. Rengeteg vágyik kapcsolatra is.

Ez az oldal is rengetegszer elárulja ezt.


Az hogy Te nem tekintesz rájuk férfiként, nem tudni milyen okból adódóan a te hibád. Az biztos hogy a legtöbb fiatal nem bulizós egyéjszakás típus. Az csak valami álca, amire ráfogod miért nem kellenek.

És emiatt igazából épp Te nem vagy érett.

2018. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

"7# ha már a közhelyeknél tartunk, akkor az sokkal nagyobb közhely, hogy "egy gyerekhez pénz is kell" :D szerinted 20-30 éve több pénzük volt a huszon, meg harminc akárhány éveseknek? nem, és elárulom, igaz, hogy létezik az infláció fogalma, de mégse volt sokkal könnyebb akkor sem az élet. egy gyereknek nem kellenek milliók. igen, sok költséggel jár, de ahogy már előttem is írta valaki, azért nem kell neki gyereke, mert pl. nem vett még kocsit se. előbbre helyeznek mindent az emberek, mint a gyerekvállalást, ez csupán erről szól. azért azt se magyarázza be nekem senki, hogy valaki csak negyven éves korára talál munkát, meg akkor lesz egy olyan anyagi háttere, amiből meg tud élni..... ezek csak kifogások. :)"


Nem, ez nem közhely, csak régen mások voltak az elvárások. Engem is huszon évesen szült anyukám. Volt saját házuk? Nem. Vagy albérletük? Az sem. Otthon laktak az ő szüleikkel. Régen ez így normális volt, több generáció élt együtt egy háztartásban.

Ma neked is valószínűleg felmenne a szemöldököd, ha a gyereked közölné, hogy most a férjével hozzátok költöznek és oda fognak születni az unokák is.


Ma én viszont már nem mennék vissza a szüleimhez családot alapítani és igazság szerint albérletbe sem lenne kedvem gyereket összehozni... pláne, hogy kisebb csoda gyerekkel albérletet találni. 20-30 millióm pedig nincs egy 50 négyzetméteres "hatalmas" lakásra (Budapest).

2018. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!