Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20-30 közti férfiak hogy...

20-30 közti férfiak hogy álltok a gyermek vállaláshoz?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és csak olyan pasikkal találkoztam ebből a korosztályból aki azt állítja hogy soha nem akar majd gyereket. Remélem van olyan is aki nincs elzárkozva a gondolattól.

Ti hogy vagytok vele?


2018. febr. 11. 13:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
Anyagi okokból kifolyólag nem vállalnék.
2018. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
15%
a mai vilagba nem nagyon van 40 alatt sajnos érett pasi....ezt tanuld meg. tisztelet a kivételnek de az ritka mint a feher hollo :(
2018. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%

61%-os, igen, képzeld, évtizedekkel ezelőtt, a rendszerváltás előtt több pénzük volt az ennyi idős embereknek :D Kezdjük ott, hogy akkoriban egy érettségivel kaphatott bárki jól fizető állást, míg ma az is leérettségizik, akinek az értelmi szintje egy kiskanáléval egyenlő. A s3ggedet is kitörölheted az érettségiddel, ha nem akarsz kb éhen halni, el kell végezned minimum egy szakmát, de inkább le kell diplomáznod és még így is örülhetsz, ha találsz munkalehetőséget a szakmádban.

Plusz közben észrevettem, hogy a 8. válaszoló már leírt mindent, amit még akartam, szóval csak annyi, hogy ne játszd már, hogy milyen bölcs vagy és csak a középkorú férfiakkal elégszel meg :D Egy normális 30 éves vagy annál idősebb férfi szemberöhögne.

szintén 19L

2018. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem akarok és annyi érvem van, hogy ha leírnám te is komolyan elgondoldolkodnál rajta.
2018. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretnék. Ha lenne saját lakásom akár már most is jöhetne, viszont legjobb esetben is 30 éves koromig kell gyűjtenem rá, úgyhogy addig nem lesz gyerek.

24/f

2018. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%

Legalább 2-őt szeretnék majd, kérdéses hogy egy harmadikat is bevállalnék-e. Úgy érzem, hogy nem lenne teljes az életem egy saját család nélkül.

28/f

2018. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%

"a mai vilagba nem nagyon van 40 alatt sajnos érett pasi..."


Mert azon múlik az érettség hogy bevállalják-e a gyereket? Nem ahhoz kell érettnek lenni hogy megcsináld a gyereket, hanem hogy fel tudd mérni hogy anyagilag meg tudod-e neki adni azt amit majd szeretnél...

2018. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%

Szeretnék, de leghamarabb csak a 20-as éveim végefelé.

24/F

2018. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem, az a pasi aki nem akar gyereket, az tényleg ne szaporodjék.. ;)
2018. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

én akár most is bevállalnám de mentségemre szóljon, hogy még nem szerettem bele senkibe..ha vki 5-6 gyereket szülne nekem az telibe találná azt amiről mindig is álmodtam..meg ha velem maradna


és nem vagyok olajsejk csak tudom mennyi mindent meg lehet oldani egyszerűen meg gyerekszerető vagyok (lehet genetika.. öcsém 21, megnősült és van egy egy éves kisfia.. nem véletlen, akarták)


24f

2018. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!