Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi bajom lehet?...

Szerintetek mi bajom lehet? Kezdek megkergülni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje azt veszem észre magamon, hogy nem vagyok normális. Egyre furcsábban viselkedem. Arra vágyom, hogy nyílt tereken kiordítsam a lelkem. Meg nemrég bepánikoltam, mert egyedül voltam egy zárt szobában. Most egyenlőre ennyit tudtam összeszedni ami arra utalna, hogy megőrülök. Szerintetek mi bajom lehet? 16L

2018. febr. 11. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből így kb. semmit nem lehet megállapítani. Lehet, hogy csak simán stresszes vagy, és nem tudom kiadni magadból a felesleges energiát.
2018. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*tudod, bocsánat
2018. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Firedoom ***** válasza:
Voltam mar panikbeteg tomegtol, volt, hogy lenyomott a stresz, de ez igy amit leirtal gyakorlatilag barmi lehet. Amig nem irod le bovebben, addig nem tudhatjuk, hogy mi bujik meg a hatterben
2018. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!