Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdek beképzelt lenni, mit...

Kezdek beképzelt lenni, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sokáig önbizalomhiányos voltam. Oka leginkább a külsőm volt. Mostmár jobban érzem magam a bőrömben, habár vannak napjaim amikor ki sem lépnék a házból.. Sokat teszek a külsőmért, ez alatt azt kell érteni, hogy smink nélkül nem megyek ki a postáshoz sem ha csenget. Valamint ha éppen nem tökéletes az alakom egy adott időszakban, akkor nem veszek fel bikinit. Ruhát pedig szoritó nélkül nem. De többnyire formában tartom magam. Szegényen nőttem fel, kevés ruhám volt, sminkem, ilyesmim főleg nem. Most ezen téren is jobban állok, vannak ruháim és sminkből sem a legolcsóbbat veszem hanem azt, ami jó is. Még ékszereim is vannak pedig ezektől menekültem korábban. Mindezek miatt egy falat emeltem magam köré. Kissé beképzelt oldal felé húzok úgy érzem, illetve azok után amiken átmentem keményebb lettem. Nem hagyom magam sem megalázni, sem lenézni. Tudom, hogy nem vagyok tökéletes de azt hiszem túlzott magabiztosságot sugárzok. Amúgy jó a szépérzékem szóval nem nézek ki izléstelenül sem.. Viselkedésre meg..kb megtörhetetlen.
2017. jan. 24. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon erős kisebbségi komplexus, egy pszichológust javaslok felkeresésre.
2017. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, erre rájöttem. Pszichológusra is gondoltam de azt fizetni kell nekem meg nincs olyan sok pénzem. Még azt, sem tudom megoldani belőle, hogy külön költözzek.
2017. jan. 25. 00:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Spórolj a ruhán meg a sminken valamennyit.
2017. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt nem, nem esek vissza a szintre ahol voltam. Amikor arra nem volt normális ruhám, amiben dolgozni menjek meg anyám nagy bakancsát kaptam el ha az egyetlen cipőm beázott.. Most van 3 farmerom meg néhány felső, munkára illetve ha megyek valahova. Meg van egy mindennapi és egy ünneplő csizmám. Ez nem sok.. A bőröm az meg heges, és érzékeny és azért veszek alapozót rá hogy takarjon. Ezeken spórolni egyszerűen nem akarok ez egy minimum. Van spórolt pénzem de kocsit akarok venni belőle..
2017. jan. 25. 00:15
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg úgy véltem megküzdök magam a problémáimmal, segitség nélkül.
2017. jan. 25. 00:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor most pont jól van az önbizalmad,csak ezen a szinten kell tartani és nem tovább menni a beképzeltség felé

mármint a szövegértelmezésem alapján

viszont ha visszaveszel,akkor meg lehet megint "szerencsétlen" leszel,úgyhogy az sem jó megoldás

2017. jan. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Mar ne haragudj, de 3 farmerre meg nehany cipore vagy bekepzelt, de annyi penzed nincs holgy eltartsd magad??

Dicseretes hogy torodsz magaddal, es probalod egy igenyes no benyomasat kelteni, de amig kb a semmire vered magad, addig max tenyleg egy bekepzelt liba benyomasat kelted, nem egy eros fuggetlen noet.

Megsugom neked, ha valoban az a megtorhetetlen, magabiztos no lennel akinek hiszed magad, nem nyomoritanad magad szoritoba, vagy kinlodnal a bikini viselesevel.

Egyebkent ezen kivul van barmi erenyed amire tenyleg buszke lehetsz, mert amiket felsoroltal csak magamutogatos, pavaskodos felszines dolgok. En nem lennek kicsit sem buszke arra, hogy itt kezdodik az ertekrendem.

Szerintem nezz magadba, es tudd hogy hol a helyed! A szerenyseg hatalmas ereny!! Ez a tanacsom!

Es akkor most lehet nyugodtan lehuzni a hozzaszolasom...de te kerdezted...

2017. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Te utolsó, elolvastad a többi kommentet? Azt tanácsolták, hogy spóroljak ruhán, hogy kezeltethessem magam. Ezért írtam le, hogy mennyi ruhám van, ebből nem adok le ha nem muszáj.. Nem, nem a ruháimra vagyok "beképzelt", hanem arra, ami benne van ;). Akkor húzok szoritót, ha pl tapadós ruciban vagyok és tudom sokat fogok enni és kibugggyanna a hasam ha nem vennék fel a ruha alá ilyet. Meg akkor, ha nem volt elég időm edzeni és kezdek visszaesni..vékony vagyok, megegy kicsit maximalista.
2017. jan. 25. 13:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez a kisebbik dolog, amire lehetnék beképzelt.
2017. jan. 25. 13:18
 10/11 anonim ***** válasza:

De most oszinten, rajtad kivul ki a fenet erdekel, ha epp nem tokeletes az alakod, hanem epp feljott 1-2 kg, vagy ha nagyobb a hasad kaja utan? Ha vekony vagy meglatszik hogy ettel ittal, estere en is ugy nezek ki neha mint egy 4 honapos terhes...es? Ilyenek a vekony lanyok.

Ez meg mindig mind csak kulsoseg...ha ebbol akarsz megelni ok, de ha nem ez a cel, akkor nem ertelek, es oszinten sajnallak...mert szerintem neked ez igy jo. Ugyhogy csinalj amit akarsz. Senki nem fogja neked azt mondani hogy nem baj, legyel bekepzelt arra hogy csini vagy...mert csini lany sok van...12 egy tucat. Eszed legyen inkabb!

2017. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!