Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz lenne ha ráírnék egy...

Gáz lenne ha ráírnék egy srácra, hogy mi a helyzet, ha eddig mindig ő írt nekem, de az utolsó "szia"-jára nem válaszoltam amit egy hete írt? Érdemes így ismerkedni?

Figyelt kérdés

Találkozni is szeretne, legalábbis volt már róla szó. Jelenleg nem érzem alkalmasnak egy párkapcsolatra ha úgy alakulna a történet, amit lehet csak azért érzem mert komolyabban a volt párom óta senki nem keltette fel az érdeklődésem.

Érdemes így ismerkedni a sráccal?

Vagy még most mondjam meg hogy ezt érzem, aztán eldönti mit akar?

18L



2018. febr. 11. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért hiszi minden csaj, hogy jó dolog ha ő nem kezdeményez. Az a gáz, hogy meg kell kérdezned, ha beszélni akarsz vele, írj rá, és egyébként igen, még most mond meg neki ha nincs sok esélye, vagy egyáltalán nincs. 24/f
2018. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Te mit szeretnél? Csak beszélgetni vele? Vagy lazább kapcsolatot, mert érzelmileg hat rád úgy, de valami azért jó lenne? Szerintem azt tisztázd te mit szeretnél magadban. Nyilván nem lehet pontosan, de úgy mégis.


Amúgy ráírhatsz nem gáz. Csak legyen valami sejtésed miért teszed. Ha talán akarsz tőle valamit, akkor az lenne a legjobb ha találkoznátok. Ott élőben világosabb lenne, hogy milyen vele. De persze ott meg össze kell kicsit szokni szóval ne egyszer találkozz vele.

2018. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!